Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1995 жылғы 21 маусымдағы N 149 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік Кіріс Министрлігі Бұйрық 1999 жылғы 24 желтоқсан N 1586. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 7 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1041. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді---------------- Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының K010209_ Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
50. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң 1995 жылғы 21 маусымдағы N 149 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң 1999 жылғы 24 желтоқсандағы N 1586 V991041_ бұйрығы. -----------------------------------------------------
"Салық салу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 22 қарашадағы N 485-1 Z990485_ Қазақстан Республикасы Заңының, "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 492-1 Z990492_ Қазақстан Республикасы Заңының қабылдануына байланысты
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1995 жылғы 21 маусымдағы N 149 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Көлік құралдарына салықты есептеу және төлеу тәртібі туралы N 39 V950072_ Нұсқауға:
19-тармақта "ауыл шаруашылығы өнімін өндірушілер" деген сөздердің алдында "бірыңғай жер салығын төлеушілерді қоса алғанда" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 27-2 тармақпен толықтырылсын:
"27-2. "Байқоңыр" кешенінің объектілері болып табылатын көлік құралдары бойынша "Байқоңыр" кешені объектілерінің мүлік базасында құрылған республикалық мемлекеттік кәсіпорын". 2. Өндірістік емес төлемдер департаменті: 1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігімен келіссін; 2) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуге Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберілсін. 3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Өндірістік емес төлемдер департаментінің директоры Д.К.Баймұрзинге жүктелсін. 4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді. Министрдің міндетін атқарушы "Келісілді" Қазақстан Республикасының Қаржы министрі 1999 жылғы 5 қаңтар Оқығандар: Омарбекова А.Т. Орынбекова Д.Қ.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 июня 1995 года N 149
Приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1586. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7.02.2000г. N 1041. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан 24 декабря 1999 года N 1586 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 июня 1995 года N 149"...
Министр ---------------------------------------------------------------------------
В связи с принятием Законов Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 485-1 Z990485_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", от 10 декабря 1999 года N 492-1 Z990492_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 июня 1995 года N 149 следующие изменения и дополнения:
1) в Инструкции N 39 V950072_ "О порядке исчисления и уплаты налога на транспортные средства":
в пункте 19 после слов "производители сельскохозяйственной продукции" дополнить словами ", включая плательщиков единого земельного налога,":
дополнить пунктом 27-2 следующего содержания:
"27-2. Республиканское государственное предприятие, созданное на базе имущества объектов комплекса "Байконур", по транспортным средствам, являющимся объектами комплекса "Байконур".". 2. Департаменту непроизводственных платежей: 1) согласовать настоящий приказ с Министерством финансов Республики Казахстан; 2) направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию. 3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Директора Департамента непроизводственных платежей Баймурзина Д.К. 4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан. И.о. Министра (Специалисты: Цай Л.Г. Склярова И.В.)