Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы 1999 жылғы 25 желтоқсан N 472 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 18 наурыз өзгертулер мен толықтырулар енгізіліп тіркелді. Тіркеу N 1093. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқарамасының 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 508 қаулысымен.
Қазақстан Республикасында кредиттiк серiктестiктер қызметiнiң нормативтiк құқықтық базасын жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесi бекiтiлсiн және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Заң департаментi (Шәрiпов С.Б.) Банктердi қадағалау департаментiмен (Жұмағұлов Б.Қ.) бiрлесiп осы қаулыны және Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын.
3. Банктердi қадағалау департаментi (Жұмағұлов Б Қ.) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап екi апта мерзiмде осы қаулыны және Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнiң облыстық филиалдарына және кредиттiк серiктестiктерге жiберсiн.
4. Ақпарат технологиясы департаментi (Поликарпов О.Ю.) Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiнiң мәлiметтерiн беру нобайын және олардың жиынтық есебiн жинау, өңдеу және қалыптастыру үшiн қажеттi бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлесiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары М.Т. Құдышевке жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
"Келісілген"                         Қазақстан Республикасының
Қазақстан Республикасының             Ұлттық Банкінің 1999 жылғы
Қаржы министрлігі                          25 желтоқсандағы
18 ақпан 2000 жыл                          N 472 қаулысымен
Бекітілген
Кредиттік серiктестiктердің қаржылық
және реттеушi есебiн жасау және ұсыну
ережесi
Осы Ереже қолданылып жүрген банк заңдарына сәйкес әзiрленген және кредиттiк серiктестiктердiң есебiнiң түрлерiн, оларды жасау және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне (бұдан әрi - Ұлттық Банк) ұсыну тәртiбiн белгiлейдi.

Об утверждении Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 472. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2000г. N 1093. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 508 (V022138)
В целях совершенствования нормативной правовой базы деятельности кредитных товариществ в Республике Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами и ввести их в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Юридическому департаменту (Шарипов С.Б.) совместно с Департаментом банковского надзора (Жумагулов Б.К) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами.
3. Департаменту банковского надзора (Жумагулов Б.К.) в двухнедельный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности кредитными товариществами до сведения областных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и кредитных товариществ.
4. Департаменту информационных технологий (Поликарпов О.Ю.) разработать макет передачи данных финансовой и регуляторной отчетности кредитных товариществ и программное обеспечение, необходимое для сбора, обработки и формирования их сводных отчетов.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Кудышева М.Т.
Председатель
Национального Банка
Согласовано                            Утверждены
с Министерством финансов               постановлением Правления
Республики Казахстан                   Национального Банка
18 февраля 2000 г.                     Республики Казахстан
от 25 декабря 1999 г. N 472
Правила
составления и представления финансовой
и регуляторной отчетности кредитными товариществами
Настоящие Правила разработаны в соответствии с действующим банковским законодательством и устанавливают виды отчетов кредитных товариществ, порядок их составления и представления в Национальный Банк Республики Казахстан (далее - Национальный Банк).

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Ережеде бухгалтерлiк есеп және қаржылық есеп туралы қолданылып жүрген заңдарда айқындалған түсiнiктер пайдаланылады.
2. Кредиттiк серiктестiктер қаржылық және реттеушi есептi осы Ережеде белгiленген тәртiппен ұсынады.
3. Қаржылық және реттеушi есеп мынадай мақсатқа ұсынылады:
1) Қазақстан Республикасындағы кредиттiк серiктестiктер қызметiнiң нәтижесi туралы ақпарат жинау;
2) кредиттiк серiктестiктер қызметiн бақылау жасауды жүзеге асыру;
3) Ұлттық Банктiң кредиттiк серiктестiктердiң қолданылып жүрген заң нормаларын бұзғаны үшiн тиiстi шаралар қабылдауы.
4. Қаржылық есептiң құрамы, жасауға қойылатын талаптар және негiзгi принциптерi бухгалтерлiк есеп және қаржы есебi, оған қоса тиiстi уәкiлеттi орган бекiткен бухгалтерлiк есеп стандарттары туралы заңдармен анықталады.
5. Кредиттiк серiктестiктердiң қаржылық және реттеушi есебiнен алынатын ақпаратты жинауды, өңдеудi және талдауды Ұлттық Банктiң Банктердi қадағалау департаментi жүзеге асырады.
2-тарау. Есеп беру тәртiбi
6. Кредиттiк серiктестiктер тоқсан сайын Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне мынадай есеп нысандарын берiп отырады:
1) қаржылық есеп:
N 1 нысан бойынша бухгалтерлiк баланс (Ережеге N 1 қосымша);
N 2 нысан бойынша қаржы-шаруашылық қызметiнiң нәтижелерi туралы есеп (Ережеге N 2 қосымша);
2) реттеушi есеп:
РС/КЦ кестесi - Кредиттер беру және сыйақы ставкаларын белгiлеу (Ережеге N 4 қосымша);
РС/ДЮ кестесi - Заңды тұлғалардың - кредиттiк серiктестiк қатысушыларының (акционерлерiнiң) депозиттерiнiң көлемi және сыйақы ставкаларын белгiлеу (Ережеге N 5 қосымша);
РС/ДФ кестесi - Жеке тұлғалардың - кредиттiк серiктестiк қатысушыларының (акционерлерi) депозиттерiнiң көлемi және сыйақы
ставкаларын белгiлеу (Ережеге N 6 қосымша);
РС/ПВ кестесi - Қабылданған аударымдарды орындау (Ережеге N 7
қосымша);
РС/КЛ кестесi - Қабылданған клиринг төлемдерiн орындау (Ережеге N 8 қосымша);
шетел валютасын сатып алу және сату туралы есеп (Ережеге N 9 қосымша);
3) "N 3 нысан бойынша ақша қозғалысы туралы есеп (Ережеге N 3 нысан) жыл сайын берiлiп отырады.
Ескерту: 6-тармақ өзгертілді, толықтырылды -  ҚР Ұлттық Банкі басқармасы 2000 жылғы 13 қазан N 387 қаулысымен .
7. Кредиттiк серiктестiктер ай сайын Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне реттеушi есептiң мынадай нысандарын берiп отырады:
1) 700-КТ нысаны бойынша баланс (Ережеге N 10 қосымша);
2) "Кiрiстер және шығыстар" 700-КТ нысанына N 1 қосымша;

Глава 1.
Общие положения
1. В настоящих Правилах используются понятия, определенные действующим законодательством о бухгалтерском учете и финансовой отчетности.
2. Кредитные товарищества представляют финансовую и регуляторную отчетности в порядке, установленном настоящими Правилами.
3. Финансовая и регуляторная отчетности представляются в следующих целях:
1) сбора информации о результатах деятельности кредитных товариществ в Республике Казахстан;
2) осуществления контроля за деятельностью кредитных товариществ;
3) принятия Национальным Банком соответствующих мер к кредитным товариществам за нарушение ими норм действующего законодательства.
4. Состав, требования к составлению и основные принципы финансовой отчетности определяются законодательством о бухгалтерском учете и финансовой отчетности, включая стандарты бухгалтерского учета, утвержденные соответствующим уполномоченным органом.
5. Сбор, обработку и анализ информации, получаемой из финансовой и регуляторной отчетности кредитных товариществ, осуществляет Департамент банковского надзора Национального Банка.
Глава 2.
Порядок представления отчетов
6. Ежеквартально кредитные товарищества представляют в Национальный Банк Республики Казахстан следующие формы отчетности:
1) финансовую отчетность:
бухгалтерский баланс по форме N 1 (Приложение N 1 к Правилам);
отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности по форме N 2 (Приложение N 2 к Правилам);
2) регуляторную отчетность:
таблица РС/КЦ - Выдача кредитов и установление ставок вознаграждения (Приложение N 4 к Правилам);
таблица РС/ДЮ - Объем депозитов юридических лиц - участников (акционеров) кредитного товарищества и установление ставок вознаграждения (Приложение N 5 к Правилам);
таблица РС/ДФ - Объем депозитов физических лиц - участников (акционеров) кредитного товарищества и установление ставок вознаграждения (Приложение N 6 к Правилам);
таблица РС/ПВ - Исполнение принятых переводов (Приложение N 7 к Правилам);
таблица РС/КЛ - Исполнение принятых клиринговых платежей (Приложение N 8 к Правилам);
отчет о покупке и продаже иностранной валюты (Приложение N 9 к Правилам);
3) отчет о движении денег по форме N 3 (приложение N 3 к Правилам) представляется ежегодно.
Сноска. Пункт 6 - с изменениями, внесенными постановлением  Правления Нацбанка РК от 13 октября 2000 года N 387.
7. Ежемесячно кредитные товарищества представляют в Национальный Банк Республики Казахстан следующие формы регуляторной отчетности:
1) баланс по форме 700-КТ (Приложение N 10 к Правилам);
2) приложение N 1 к форме 700-КТ "Доходы и расходы";

3) "Кредиттiк серiктестiктiң балансына қойылатын шартты және ықтимал талаптар" 700-КТ нысанына N 2 қосымша;
4) "Кредиттiк серiктестiктiң балансына берiлетiн меморандумның есепшоты" 700-КТ нысанына N 3 қосымша.
8. Кредиттiк серiктестiктер қаржылық және реттеушi есептi (бұдан әрi - есептер) Ұлттық Банктiң тиiстi облыстық (Орталық, Алматы бас) филиалдарына есеп беру кезеңiнiң соңғы күнтiзбелiк күнiнен бастап, келесi есеп берiлетiн айдағы 15 күнтiзбелiк күн iшiнде берiп отырады.
Есеп Ұлттық Банк белгiлеген формат бойынша қағаз және электрондық жазбада берiледi. Есептiң Ұлттық Банктiң облыстық (Орталық, Алматы бас) филиалдарына нақты түскен күнi есеп берiлген күн деп есептеледi.
Есеп жөнiнде мәлiметтер болмаған жағдайда, Ұлттық Банктiң Банктердi қадағалау департаментiне тиiстi хабарлама жiберiледi.
9. Қағаз жазбадағы есептер компьютерлiк техникада жасалып, басылады. Басқаша түрде немесе жөнделген түрде ұсынылған есептер қабылданбайды.
10. Қағаз жазбадағы есеп үш данада жасалып, оның бiреуi Ұлттық Банктiң Банктердi қадағалау департаментiне, екiншiсi - кредиттiк серiктестiктiң тұрған жерiндегi Ұлттық Банктiң тиiстi облыстық филиалына берiледi, үшiншi данасы кредиттiк серiктестiктiң өзiнде қалады.
11. Алматы қаласында орналасқан кредиттiк серiктестiктер есептi кездерiнде бар байланыс құралдары арқылы (Х-400, модемдiк байланыс арқылы немесе "alm statistika" шақыру белгiсiмен Ұлттық Банктiң Алматы бас филиалы арқылы) тiкелей Ұлттық Банктiң Ақпарат технологиясы департаментiне ұсынады. Ұлттық Банк есептi алғаннан кейiн және оларды тексергеннен кейiн, Ұлттық Банктiң Алматы Бас филиалына қағаз жазбада алынған есептермен салыстырып тексеру үшiн жiбередi.
12. Алматы қаласынан тыс орналасқан кредиттiк серiктестiктер есептi өздерi тұрған жердегi Ұлттық Банктiң тиiстi филиалына электронды жазбада ұсынады.
13. Ұлттық Банктiң филиалы белгiленген тәртiппен серiктестiктiң басшысы қол қойып, куәландырған қағаз жазбадағы есептi электрондық жазбада берiлген есептермен салыстырып тексергеннен кейiн, есеп берiлген тоқсаннан кейiнгi айдың 18-нен кешiктiрмей осы Ереженiң 11-тармағында көрсетiлген шақыру белгiсiмен өздерiнде бар байланыс құралдары арқылы Ұлттық Банктiң Ақпарат технологиясы департаментiне ақпарат жiберетiн болады.

3) приложение N 2 к форме 700-КТ "Условные и возможные требования и обязательства к балансу кредитного товарищества";
4) приложение N 3 к форме 700-КТ "Счета меморандума к балансу кредитного товарищества".
8. Финансовая и регуляторная отчетности (далее - отчеты) предоставляются кредитными товариществами в соответствующие областные (Центральный, Главный Алматинский) филиалы Национального Банка, начиная с последнего календарного дня отчетного периода, и в течение 15 календарных дней, следующих за отчетным месяцем.
Отчеты предоставляются на бумажном и электронном носителях, по формату, установленному Национальным Банком. Днем представления отчетов считается день их фактического поступления в областные (Центральный, Главный Алматинский) филиалы Национального Банка.
В случае отсутствия данных по отчету, в Департамент банковского надзора Национального Банка представляется соответствующее уведомление.
9. Отчеты на бумажном носителе составляются и распечатываются с использованием компьютерной техники. Отчеты, представленные в ином виде или с какими-либо исправлениями, не принимаются.
10. Отчет на бумажном носителе составляется в трех экземплярах, при этом один экземпляр отчета для Департамента банковского надзора Национального Банка, второй - для соответствующего филиала Национального Банка по месту нахождения кредитного товарищества, третий экземпляр остается в кредитном товариществе.
11. Кредитные товарищества, расположенные в г.Алматы, представляют отчеты по имеющимся в их распоряжении средствам связи (Х-400, через модемную связь или через Главный Алматинский филиал Национального Банка на позывной "alm statistika") непосредственно в Департамент информационных технологий Национального Банка. Национальный Банк после получения отчетов и их проверки доводит отчеты до Главного Алматинского филиала Национального Банка для их сверки с полученными отчетами на бумажных носителях.
12. Кредитные товарищества, расположенные вне г.Алматы, представляют отчеты на электронном носителе в соответствующий филиал Национального Банка по месту своего нахождения.
13. Филиал Национального Банка производит сверку отчетов на бумажных носителях, подписанных и заверенных в установленном порядке руководством товарищества, с отчетами, предоставленными на электронном носителе, после чего не позднее 18-го числа месяца, следующего за отчетным кварталом, осуществляют передачу информации в Департамент информационных технологий Национального Банка по имеющимся в их распоряжении средствам связи на позывной, указанный в пункте 11 настоящих Правил.

1 !                 2               !  3   !      4       !      5
--------------------------------------------------------------------
1.   Таза кіріс                          101   Мыналарға түзетулер:
1.1. Камтамасыз етуге қаржы бөлу         102
1.2. Амортизацияға ақша аудару           103
1.3. Сыйақы алумен байланысты есептелген
кірістерге өзгерістер               104
1.4. Сыйақы төлеумен байланысты
есептелген кірістерге өзгерістер    105
1.5. Басқа есептелген кірістерден
есептелген шығыстарды алу           106
1.6. Таза кіріске байланысты ақша
қозғалысының жиынтығы               100
2.   Операциялық (банктік) қызмет
2.1. Мемлекеттік бағалы қағаздар
қоржынындағы өзгерістер             201
2.2. Басқа бағалы қағаздар портфеліндегі
өзгерістер                          202
2.3. Банктерге берілген мерзімді
депозиттер және кредиттер           203
2.4. Клиенттерге кредиттер               204
2.5. Басқа талаптар                      205
2.6. Банктерден алынған мерзімді
депозиттер мен кредиттер            206
2.7. Кредиттік серіктестіктердің
қатысушыларының (акционерлерінің)
депозиттері                         207
2.8. Басқа міндеттемелер                 208
2.9. Операциялық (банктік) қызметпен
байланысты ақша қозғалысының
жиынтығы                            200
3.   Инвестициялық қызмет
3.1. Реттелген борышқа инвестиция        301
3.2. Негізгі құрал-жабдықтарға және
материалдық емес активтерге
инвестициялар                       302
3.3. Инвестициялық қызметпен байланысты
ақша қозғалысының жиынтығы          300
4.   Қаржылық қызмет
4.1. Жарғылық капиталға өзгерістер       401
4.2. Сатып алынған өз акциялары          402
4.3. Қосымша капиталдағы өзгерістер      403
4.4. Реттелген борыштың өзгерістері      404
4.5. Акция бойынша девидендтер төлеу     405
4.6. Айналымға шығарылған басқа да
бағалы қағаздар                     406
4.7. Қаржылық қызметпен байланысты ақша
қозғалысының жиынтығы               400
5.   Ақшаның таза өсу (азаю) жиынтығы    500
6.   Ақша қозғалысына байланысты емес
операциялар
6.1. Кредиттік серіктестіктің резервтері 601
6.2. Бағалау нәтижесі                    602
Ақша қозғалысына байланысты емес
операциялардың жиынтығы             600
7.   Барлығы (жол 500 + жол 600)         700
8.   Жыл басына ақша қалдығы             800
9.   Жыл аяғына ақша қалдығы             900
10.  Ақшы қозғалысы                     1000
--------------------------------------------------------------------
Басшы ----------------------- Аты-жөні
Бас бухгалтер --------------- Аты-жөні
Орындаушы ------------------- Аты-жөні
телефон
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен
бекітілген кредиттік серіктестердің қаржылық
және реттеуші есебін жасау және ұсыну ережесіне
N 4 қосымша
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Респуб.! Кредиттік серіктестіктің атауы:
ликасының Ұлттық !
Банкі            !
РС/КЦ Кестесі-   !
Теңгемен кредит  ! Күні:
беру және алуға  !
есептелген       !
сыйақы           !
--------------------------------------------------------------------
Кредит беру        Мерзімі        Теңге (мың)
көлемі
1-30    31-90   91-180  181-365  1-2   2 жылдан
Жиынтығы
күн     күн     күн     к        жыл    астам
Банктерге және
банктік операция.
лардың жекелеген
түрлерін жүргі.
зетін ұйымдарға
кредиттер        КЦ100 0  КЦ101 0 КЦ102 0 КЦ103 0 КЦ104 0 КЦ105 0
КЦ106 0
Банктерге және
банктік операция.
лардың жекелеген
түрлерін жүргі.
зетін ұйымдарға
кредит           КЦ110    КЦ111   КЦ112   КЦ113   КЦ114   КЦ115
КЦ116
Анықтама үшін:
Алуға есептелген
сыйақы           КЦ120    КЦ121   КЦ122   КЦ123   КЦ124   КЦ125
КЦ126
Алуға факторинг
және басқа да
дисконттық деби.
торлық берешектер КЦ200 0  КЦ201 0 КЦ202 0 КЦ203 0 КЦ204 0 КЦ205 0
КЦ206 0
Мемлекеттік
ұйымдарға         КЦ210    КЦ211   КЦ212   КЦ213   КЦ214   КЦ215
КЦ216
Мемлекеттік емес
ұйымдарға және
жеке адамдарға    КЦ220    КЦ221   КЦ222   КЦ223   КЦ224   КЦ225
КЦ226
Анықтама үшін:
Алуға есептелген
сыйақы            КЦ230    КЦ231   КЦ232   КЦ233   КЦ234   КЦ235
КЦ236
Қаржылық
лизинг            КЦ300 0  КЦ301 0 КЦ302 0 КЦ303 0 КЦ304 0 КЦ305 0
КЦ306 0
Мемлекеттік
ұйымдарға         КЦ310    КЦ311   КЦ312   КЦ313   КЦ314   КЦ315
КЦ316
Мемлекеттік емес
ұйымдарға және
жеке адамдарға    КЦ320    КЦ321   КЦ322   КЦ323   КЦ324   КЦ325
КЦ326
Анықтама үшін:
Алуға есептелген
сыйақы            КЦ330    КЦ331   КЦ332   КЦ333   КЦ334   КЦ335
КЦ336
Ауылшаруашылық
мақсатына
кредиттер         КЦ400 0  КЦ401 0 КЦ402 0 КЦ403 0 КЦ404 0 КЦ405 0
КЦ406 0
Мемлекеттік
ұйымдарға         КЦ410    КЦ411   КЦ412   КЦ413   КЦ414   КЦ415
КЦ416
Мемлекеттік емес
ұйымдарға және
жеке адамдарға    КЦ420    КЦ421   КЦ422   КЦ423   КЦ424   КЦ425
КЦ426
Анықтама үшін:
Алуға есептелген
сыйақы            КЦ430    КЦ431   КЦ432   КЦ433   КЦ434   КЦ435
КЦ436
Құрылысқа
кредиттер         КЦ500 0  КЦ501 0 КЦ502 0 КЦ503 0 КЦ504 0 КЦ505 0
КЦ506 0
Мемлекеттік
ұйымдарға         КЦ510    КЦ511   КЦ512   КЦ513   КЦ514   КЦ515
КЦ516
Мемлекеттік емес
ұйымдарға және
жеке адамдарға    КЦ520    КЦ521   КЦ522   КЦ523   КЦ524   КЦ525
КЦ526
Жеке адамдарға    КЦ530    КЦ531   КЦ532   КЦ533   КЦ534   КЦ535
КЦ536
Анықтама үшін:
Алуға есептелген
сыйақы            КЦ540    КЦ541   КЦ542   КЦ543   КЦ544   КЦ545
КЦ546
Жылжымайтын
мүлікті сатып
алуға кредиттер   КЦ600 0  КЦ601 0 КЦ602 0 КЦ603 0 КЦ604 0 КЦ605 0
КЦ606 0
Мемлекеттік
ұйымдарға         КЦ610    КЦ611   КЦ612   КЦ613   КЦ614   КЦ615
КЦ616
Мемлекеттік емес
ұйымдарға және
жеке адамдарға    КЦ620    КЦ621   КЦ622   КЦ623   КЦ624   КЦ625
КЦ626
Жеке адамдарға    КЦ630    КЦ631   КЦ632   КЦ633   КЦ634   КЦ635
КЦ636
Анықтама үшін:
Алуға есептелген
сыйақы            КЦ 640   КЦ641   КЦ642   КЦ643   КЦ644   КЦ645
КЦ646
Басқа кредиттер
(овердрафты
қосқанда)         КЦ700    КЦ701   КЦ702   КЦ703   КЦ704   КЦ705
КЦ706
Мемлекеттік
ұйымдарға         КЦ710    КЦ711   КЦ712   КЦ713   КЦ714   КЦ715
КЦ716
Мемлекеттік емес
ұйымдарға және
жеке адамдарға    КЦ720    КЦ721   КЦ722   КЦ723   КЦ724   КЦ725
КЦ726
Жеке адамдарға    КЦ730    КЦ731   КЦ732   КЦ733   КЦ734   КЦ735
КЦ336
Анықтама үшін:
Алуға есептелген
сыйақы            КЦ740    КЦ741   КЦ742   КЦ743   КЦ744   КЦ745
КЦ346
Берілген кредит.
тердің жиынтығы   КЦ800 0  КЦ801 0 КЦ802 0 КЦ803 0 КЦ804 0 КЦ805 0
КЦ806 0
Одан: шағын және
орта бизнеске
берілген кредит.
тер               КЦ900 0  КЦ901 0 КЦ902 0 КЦ903 0 КЦ904 0 КЦ905 0
КЦ906 0
Заңды тұлғаларға  КЦ910    КЦ911   КЦ912   КЦ913   КЦ914   КЦ915
КЦ816
Жеке кәсіпкер.
лерге             КЦ920    КЦ921   КЦ922   КЦ923   КЦ924   КЦ925
КЦ816
Анықтама үшін:
Алуға есептелген
сыйақы            КЦ930    КЦ931   КЦ932   КЦ933   КЦ934   КЦ935
КЦ816
Анықтама үшін:
Сыйақының белгі.
ленген ставкасы.
мен берілген
кредиттер      КЦ1000 0 КЦ1001 0 КЦ1002 0 КЦ1003 0 КЦ1004 0 КЦ1005
КЦ1006 0
Сыйақының өз.
гермелі ставка.
сымен берілген
кредиттер      КЦ1100  КЦ1101   КЦ1102   КЦ1103   КЦ1104   КЦ1105
КЦ1106
Сыйақының ор.
таша есептелген
ставкасымен
берілген
кредиттер      КЦ1200   КЦ1201   КЦ1202   КЦ1203   КЦ1204   КЦ1205
КЦ1206
Кредиттік серіктестіктің директоры____________ Аты-жөні
М.О. Бас бухгалтер_____________________________ Аты-жөні
Орындаушы    _________________________________ Аты-жөні
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен
бекітілген кредиттік серіктестердің қаржылық
және реттеуші есебін жасау және ұсыну ережесіне
N 5 қосымша
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Респуб.! Кредиттік серіктестіктің атауы:
ликасының Ұлттық !
Банкі            !
РС/ДЮ Кестесі-   !
Кредиттік серік. ! Күні:
тестікке қатысушы!
(акционер)- заңды!
тұлғалардың депо.!
зиттерінің көлемі!
және сыйақы став.!
касын белгілеу   !
--------------------------------------------------------------------
Заңды тұлғалардың депозиттері                           Теңге(мың)
Өтеудің бастапқы мерзімі
1-30 31-90 91-180 181-365 1-2 2 жылдан Жиынтығы
күн     күн     күн     күн      жыл    астам
Сыйақы төлеумен
талап ету
депозиттері        ДЮ100
Анықтама үшін:
жылдық процентпен
сыйақының орташа
есептелген ставка.
сы                 ДЮ110
Сыйақы төлемей
талап ету
депозиттері        ДЮ120
Жинақ депозиттер   ДЮ130
Анықтама үшін:
жылдық процентпен
сыйақының орташа
есептелген
ставкасы           ДЮ140
Мерзімді депозиттер
Орташа есептелген
ставкамен          ДЮ150    ДЮ151   ДЮ152   ДЮ153  ДЮ154  ДЮ155   ДЮ156
Анықтама үшін:
жылдық процентпен
сыйақы ставкасы  ДЮ160    ДЮ161   ДЮ162   ДЮ163  ДЮ164  ДЮ165 ДЮ166
Заңды тұлғалар
депозиттерінің
жиынтығы          ДЮ170    ДЮ171   ДЮ172   ДЮ173  ДЮ174  ДЮ175 ДЮ176
Анықтама үшін:
жылдық процентпен
сыйақының орташа
есептелген
ставкасы         ДЮ180    ДЮ181   ДЮ182   ДЮ183  ДЮ184  ДЮ185 ДЮ186
Анықтама үшін:
Талап ету депозиттері
бойынша түзетулер
(жазбаларды
түзету)            ДЮ200
Депозиттік
есепшоттар саны
(барлық түрлері),
бірлік             ДЮ300
Кредиттік серіктестіктің директоры____________ Аты-жөні
М.О. Бас бухгалтер_____________________________     Аты-жөні
Орындаушы    _________________________________ Аты-жөні
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен
бекітілген кредиттік серіктестердің қаржылық
және реттеуші есебін жасау және ұсыну ережесіне
N 6 қосымша
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Респуб.! Кредиттік серіктестіктің атауы:
ликасының Ұлттық !
Банкі            !
РС/ДЮ Кестесі-   !
Кредиттік серік. ! Күні:
тестікке қатысушы!
лар (акционерлер)!
- заңды тұлғалар !
депозиттерінің !
көлемі       !
және сыйақы став.!
касын белгілеу   !
--------------------------------------------------------------------
Жеке адамдардың депозиттері                           Теңге (мың)                               Өтеудің бастапқы мерзімі
1-30 31-90 91-180 181-365 1-2 2 жылдан Жиынтығы
күн     күн     күн     күн      жыл    астам
Сыйақы төлеумен
талап ету
депозиттері        ДФ100
Анықтама үшін:
жылдық процентпен
сыйақының орташа
ставкасы           ДФ110
Сыйақы төленбеген
сыйақымен талап
ету депозиттері    ДФ120
Жинақ депозиттер   ДФ130
Анықтама үшін:
жылдық процентпен
сыйақының орташа
ставкасы           ДФ140
Мерзімді депозиттер
Орташа алынған
ставкамен          ДФ150   ДФ151   ДФ152   ДФ153  ДФ154  ДФ155 ДФ156
Анықтама үшін:
жылдық процентпен
сыйақының орташа
ставкасы           ДФ160  ДФ161   ДФ162   ДФ163  ДФ164  ДФ165 ДФ166
Жеке адамдардың
депозиттерінің
жиынтығы           ДФ170  ДФ171   ДФ172   ДФ173  ДФ174  ДФ175 ДФ176
Анықтама үшін:
жылдық процентпен
сыйақының орташа
ставкасы           ДФ180  ДФ181   ДФ182   ДФ183  ДФ184  ДФ185 ДФ186
Анықтама үшін:
Талап ету депозиттері
бойынша түзетулер
(жазбаларды
түзету)мың теңге   ДФ200
Депозиттік
есепшоттардың саны
(барлық түрлері),
бірлік             ДФ300
Кредиттік серіктестіктің директоры____________ Аты-жөні
М.О. Бас бухгалтер_____________________________     Аты-жөні
Орындаушы    _________________________________ Аты-жөні
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен
бекітілген кредиттік серіктестердің қаржылық
және реттеуші есебін жасау және ұсыну ережесіне
N 7 қосымша
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Респуб.! Кредиттік серіктестіктің атауы:
ликасының Ұлттық !
Банкі            !
РС/ПВ Кестесі-   !
қабылданған ақша ! Күні:
аударымдарын     !
орындау          !
--------------------------------------------------------------------
Аударымдарды жөнелтушілер                           Теңге (мың)
Екінші   Банктік опе.   Басқа    Заңды    Заңды тұлға
деңгей.  рациялардың     ұйымдар  тұлға    болып құрыл.
дегі     жекелеген түр.           жиынтығы   май-ақ өз
банк     лерін жүргі.                        қызметін
зетін ұйымдар                       жүргізетін
кәсіпкерлер
Міндеттемелер.
дің жалпы

1 !            2                      !    3    !    4   !     5
--------------------------------------------------------------------------
1.   Чистый доход                         101
Поправки на:
1.1.  Ассигнования на обеспечение          102
1.2.  Аммортизационные отчисления          103
1.3.  Изменения в начисленных доходах,
связанных с получением
вознаграждения                       104
1.4.  Изменения в начисленных расходах,
связанных с выплатой
вознаграждения                       105
1.5.  Другие начисленные доходы минус
начисленные расходы                  106
1.6.  Итого движение денег, связанное
с чистым доходом                     100
2.    Операционная (банковская)
деятельность
2.1.  Изменения в портфеле государственных
ценных бумаг                         201
2.2.  Изменения в портфеле других
ценных бумаг                         202
2.3.  Срочные депозиты и кредиты,
предоставленные банкам               203
2.4.  Кредиты клиентам                     204
2.5.  Другие требования                    205
2.6.  Срочные депозиты и кредиты,
полученные от банков                 206
2.7.  Депозиты участников (акционеров)
кредитного товарищества              207
2.8.  Другие обязательства                 208
2.9.  Итого движение денег, связанное
с операционной (банковской)
деятельностью                        200
3.    Инвестиционная деятельность
3.1.  Инвестиции в субординированный долг  301
3.2.  Инвестиции в основные средства
и другие нематериальные активы       302
3.3.  Итого движение денег, связанное
с инвестиционной деятельностью       300
4.    Финансовая деятельность
4.1.  Изменения в уставном капитале        401
4.2.  Выкупленные собственные акции        402
4.3.  Изменения в дополнительном капитале  403
4.4.  Изменения субординированного долга   404
4.5.  Выплата дивидендов по акциям         405
4.6.  Прочие ценные бумаги, выпущенные
в обращение                          406
4.7.  Итого движение денег, связанное
с финансовой деятельностью           400
5.    Итого чистое увеличение
(уменьшение) денег                   500
6.    Операции, не связанные с движением
денег
6.1.  Резервы кредитного товарищества      601
6.2.  Результат переоценки                 602
Итого операций, не связанных с
движением денег                      600
7.    Всего (строка 500+строка 600)        700
8.    Остаток денег на начало года         800
9.    Остаток денег на конец года          900
10.   Движение денег                      1000
---------------------------------------------------------------------------      Руководитель _______________________ Ф.И.О.
Главный бухгалтер __________________ Ф.И.О.
Исполнитель ________________________ Ф.И.О.
телефон
Приложение N 4 к Правилам
составления и представления
финансовой и регуляторной
отчетности кредитными
товариществами, утвержденным
постановлением Правления
Национального Банка Республики
Казахстан от 25 декабря 1999 г.
N 472
---------------------------------------------------------------------------
Национальный Банк! Наименование кредитного
Республики       ! товарищества:
Казахстан        !
Таблица РС/КЦ -  !
Выдача кредитов  ! Дата:
в тенге и        !
начисленное      !
вознаграждение   !
к получению      !
---------------------------------------------------------------------------
Объем выдачи       Сроки          Тенге (в тысячах)
кредитов
1-30    31-90   91-180  181-365  1-2   Свыше 2   Итого
дней    дней    дней    дней     года   лет
Кредиты банкам и
орг.,осуществ.
отдельные виды
банковских опер.  КЦ100 0  КЦ101 0 КЦ102 0 КЦ103 0 КЦ104 0 КЦ105 0 КЦ106 0
Банкам и орг.
Респ.Казахстан,
осуществ.отд.виды
банковских опер.  КЦ110    КЦ111   КЦ112   КЦ113   КЦ114   КЦ115   КЦ116
Справочно:
Начисленное возн.
к получению       КЦ120    КЦ121   КЦ122   КЦ123   КЦ124   КЦ125   КЦ126
Факторинг и др.
дисконт-ые
дебит-ие задолж.
к получению       КЦ200 0  КЦ201 0 КЦ202 0 КЦ203 0 КЦ204 0 КЦ205 0 КЦ206 0
Гос. организациям КЦ210    КЦ211   КЦ212   КЦ213   КЦ214   КЦ215   КЦ216
Негос.орг.и физ.
лицам             КЦ220    КЦ221   КЦ222   КЦ223   КЦ224   КЦ225   КЦ226
Справочно:
Начисленное возн.
к получению       КЦ230    КЦ231   КЦ232   КЦ233   КЦ234   КЦ235   КЦ236
Финансовые
лизинги           КЦ300 0  КЦ301 0 КЦ302 0 КЦ303 0 КЦ304 0 КЦ305 0 КЦ306 0
Гос.организациям  КЦ310    КЦ311   КЦ312   КЦ313   КЦ314   КЦ315   КЦ316
Негос.орган. и
физическим лицам  КЦ320    КЦ321   КЦ322   КЦ323   КЦ324   КЦ325   КЦ326
Справочно:
Начисленное
возн. к получению КЦ330    КЦ331   КЦ332   КЦ333   КЦ334   КЦ335   КЦ336
Кредиты на        КЦ400    КЦ401 0 КЦ402 0 КЦ403 0 КЦ404 0 КЦ405 0 КЦ406 0
сельскохоз.цели
Гос. организациям КЦ410    КЦ411   КЦ412   КЦ413   КЦ414   КЦ415   КЦ416
Негос.орган. и
физическим лицам  КЦ420    КЦ421   КЦ422   КЦ423   КЦ424   КЦ425   КЦ426
Справочно:
Начисленное возн.
к получению       КЦ430    КЦ431   КЦ432   КЦ433   КЦ434   КЦ435   КЦ436
Кредиты на
строительство     КЦ500 0  КЦ501 0 КЦ502 0 КЦ503 0 КЦ504 0 КЦ505 0 КЦ506 0
Госуд. орган.     КЦ510    КЦ511   КЦ512   КЦ513   КЦ514   КЦ515   КЦ516
Негос. орган.     КЦ520    КЦ521   КЦ522   КЦ523   КЦ524   КЦ525   КЦ526
Физическим лицам  КЦ530    КЦ531   КЦ532   КЦ533   КЦ534   КЦ535   КЦ536
Справочно:
Начисленное возн.
к получению       КЦ540    КЦ541   КЦ542   КЦ543   КЦ544   КЦ545   КЦ546
Кредиты на
покупку недвижим. КЦ600 0  КЦ601 0 КЦ602 0 КЦ603 0 КЦ604 0 КЦ605 0 КЦ606 0
Госуд. орган.     КЦ610    КЦ611   КЦ612   КЦ613   КЦ614   КЦ615   КЦ616
Негос. орган.     КЦ620    КЦ621   КЦ622   КЦ623   КЦ624   КЦ625   КЦ626
Физическим лицам  КЦ630    КЦ631   КЦ632   КЦ633   КЦ634   КЦ635   КЦ636
Справочно:
Начисленное возн.
к получению       КЦ 640   КЦ641   КЦ642   КЦ643   КЦ644   КЦ645   КЦ646
Прочие кредиты
(включая
овердрафты)       КЦ700 0  КЦ701 0 КЦ702 0 КЦ703 0 КЦ704 0 КЦ705 0 КЦ706 0
Госуд. орган.     КЦ710    КЦ711   КЦ712   КЦ713   КЦ714   КЦ715   КЦ716
Негос. орган.     КЦ720    КЦ721   КЦ722   КЦ723   КЦ724   КЦ725   КЦ726
Физическим лицам  КЦ730    КЦ731   КЦ732   КЦ733   КЦ734   КЦ735   КЦ336
Справочно:
Начисленное возн.
к получению       КЦ740    КЦ741   КЦ742   КЦ743   КЦ744   КЦ745   КЦ346
Итого выданных
кредитов          КЦ800 0  КЦ801 0 КЦ802 0 КЦ803 0 КЦ804 0 КЦ805 0 КЦ806 0
Из них: кредиты,
выданные малому
и ср. бизнесу     КЦ900 0  КЦ901 0 КЦ902 0 КЦ903 0 КЦ904 0 КЦ905 0 КЦ906 0
Юридическим лицам КЦ910    КЦ911   КЦ912   КЦ913   КЦ914   КЦ915   КЦ816
Частным предприн. КЦ920    КЦ921   КЦ922   КЦ923   КЦ924   КЦ925   КЦ816
Справочно:
Начисленное возн.
к получению       КЦ930    КЦ931   КЦ932   КЦ933   КЦ934   КЦ935   КЦ816
Справочно:
Кредиты, выд.с
фиксированной
ставкой возн.  КЦ1000 0 КЦ1001 0 КЦ1002 0 КЦ1003 0 КЦ1004 0 КЦ1005 КЦ1006 0
Кредиты, выд.
с плавающей
ставкой возн.  КЦ1100   КЦ1101   КЦ1102   КЦ1103   КЦ1104   КЦ1105 КЦ1106
Кредиты, выд.
со средневзвеш.
ставкой возн.  КЦ1200   КЦ1201   КЦ1202   КЦ1203   КЦ1204   КЦ1205 КЦ1206
Директор кредитного товарищества _____________ Ф.И.О.
М.П. Главный бухгалтер_____________________________ Ф.И.О.
Исполнитель  _________________________________ Ф.И.О.
Приложение N 5 к Правилам
составления и представления
финансовой и регуляторной
отчетности кредитными
товариществами, утвержденным
постановлением Правления
Национального Банка Республики
Казахстан от 25 декабря 1999 г.
N 472
---------------------------------------------------------------------------
Национальный Банк! Наименование кредитного
Республики       ! товарищества:
Казахстан        !
Таблица РС/ДЮ -  !
Объем депозитов  ! Дата:
юр. лиц-участн.  !
(акционеров)     !
кредитного       !
товарищества     !
и установление   !
ставок вознагр.  !
---------------------------------------------------------------------------
Депозиты                                            Тенге (в тысячах)
юридических лиц
Первоначальные сроки погашения
1-30    31-90   91-180  181-365  1-2   Свыше 2   Итого
дней    дней    дней    дней     года   лет
Депозиты до
востребов. с
выплатой вознагр.  ДЮ100
Справочно:
средневзвеш. ставка
вознагр. в проц.
годовых            ДЮ110
Депозиты до
востреб. без
выплаты вознагр.   ДЮ120
Сберег.депозиты    ДЮ130
Справочно:
средневзвеш. ставка
вознагр.в проц.
годовых            ДЮ140
Срочные депозиты
Со средневзвеш.
ставкой            ДЮ150    ДЮ151   ДЮ152   ДЮ153  ДЮ154  ДЮ155   ДЮ156
Справочно:
ставка вознагр.
в проц.годовых     ДЮ160    ДЮ161   ДЮ162   ДЮ163  ДЮ164  ДЮ165   ДЮ166
Итого депозитов
юридических лиц    ДЮ170    ДЮ171   ДЮ172   ДЮ173  ДЮ174  ДЮ175   ДЮ176
Справочно:
средневзвеш.
ставка вознагр.
в проц. годовых    ДЮ180    ДЮ181   ДЮ182   ДЮ183  ДЮ184  ДЮ185   ДЮ186
Справочно:
Поправки (испр.
проводки) по депоз.
до востреб.,
тыс. тенге         ДЮ200
Колич.депозитных
счетов (все виды),
единиц             ДЮ300
Директор кредитного товарищества ___________________ Ф.И.О.
М.П. Главный бухгалтер __________________________________ Ф.И.О.
Исполнитель       __________________________________ Ф.И.О.
Приложение N 6 к Правилам
составления и представления
финансовой и регуляторной
отчетности кредитными
товариществами, утвержденным
постановлением Правления
Национального Банка Республики
Казахстан от 25 декабря 1999 г.
N 472
---------------------------------------------------------------------------
Национальный Банк! Наименование кредитного
Республики       ! товарищества:
Казахстан        !
!
Таблица РС/ДФ -  !
Объем депозитов  !
физ.лиц-участн.  !
(акционеров)     !
кредитного       !
товарищества     !
и установление   !
ставок вознагр.  ! Дата:
---------------------------------------------------------------------------
Депозиты                                            Тенге (в тысячах)
физических лиц                          Первоначальные сроки погашения
1-30    31-90   91-180  181-365  1-2   Свыше 2   Итого
дней    дней    дней    дней     года   лет
Депозиты до
востребов. с
выплатой вознагр.  ДФ100
Справочно:
средневзвеш. ставка
вознагр. в проц.
годовых            ДФ110
Депозиты до
востреб. без
выплаты вознагр.   ДФ120
Сберег.депозиты    ДФ130
Справочно:
ставка
вознагр.в проц.
годовых            ДФ140
Срочные депозиты
Со средневзвеш.
ставкой            ДФ150    ДФ151   ДФ152   ДФ153  ДФ54  ДФ155   ДФ156
Справочно:
ставка вознагр.
в проц.годовых     ДФ160    ДФ161   ДФ162   ДФ163  ДФ164  ДФ165   ДФ166
Итого депозитов
физических лиц    ДФ170    ДФ171   ДФ172   ДФ173  ДФ174  ДФ175   ДФ176
Справочно:
средневзвеш.
ставка вознагр.
в проц. годовых    ДФ180    ДФ181   ДФ182   ДФ183  ДФ184  ДФ185   ДФ186
Справочно:
Поправки (испр.
проводки) по депоз.
до востреб.,
тыс. тенге         ДФ200
Колич.депозитных
счетов (все виды),
единиц             ДФ300
Директор кредитного товарищества ___________________ Ф.И.О.
М.П. Главный бухгалтер __________________________________ Ф.И.О.
Исполнитель       __________________________________ Ф.И.О.
Приложение N 7 к Правилам
составления и представления
финансовой и регуляторной
отчетности кредитными
товариществами, утвержденным
постановлением Правления
Национального Банка Республики
Казахстан от 25 декабря 1999 г.
N 472
---------------------------------------------------------------------------
Национальный Банк! Наименование кредитного
Республики       ! товарищества:
Казахстан        !
!
Таблица РС/ПВ    ! Дата:
исполнение       !
принятых         !
переводов        !
---------------------------------------------------------------------------
Отправители переводов              Тенге(в тысячах)
Банки    Организации,   Прочие       Итого   Предприни-
второго  осуществляющие организации  Юрид.   матели,
уровня   отдельные виды              лица    осуществл.
банковских                          свою деятел.
операций                            без образов.
юрид. лица
Общая сумма
принятых обязат.

сомасы            ПВ10 0   ПВ11 0          ПВ12 0     ПВ13 0 ПВ14 0
Орындалған
ақша аударымда.
рының жалпы
сомасы            ПВ20     ПВ21            ПВ22       ПВ23      ПВ24
Ақша аударымдары
бойынша орындал.
маған міндеттеме  ПВ30     ПВ31            ПВ32       ПВ33      ПВ34
таблицаның жалғасы:
Басқа        Жеке         Жиынтығы
жеке         адам
адамдар      жиынтығы
1                 ПВ15 0       ПВ16 0      ПВ14 0
2                 ПВ25         ПВ26        ПВ27
3                 ПВ35         ПВ36        ПВ37
Кредиттік серіктестіктің директоры____________ Аты-жөні
М.О. Бас бухгалтер    _____________________________ Аты-жөні
Орындаушы    _________________________________ Аты-жөні
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен
бекітілген кредиттік серіктестердің қаржылық
және реттеуші есебін жасау және ұсыну ережесіне
N 8 қосымша
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Респуб.! Кредиттік серіктестіктің атауы:
ликасының Ұлттық !
Банкі            !
РС/КЛ Кестесі-   !
Қабылданған      ! Күні:
клирингтік       !
төлемдерді       !
орындау          !
--------------------------------------------------------------------
Клирингтік төлемдер                          Теңге (мың)
Екінші      Банктік опе.      Басқа  Жиынтығы
деңгей.     рациялардың       ұйымдар
дегі        жекелеген түр.
банкте      лерін жүргі.
зетін ұйымдар
Түскен клирингтік
төлемдердің көлемі  КЛ10 0       КЛ11 0           КЛ12 0     КЛ13 0
Орындалмаған
төлемдердің көлемі  КЛ20 0       КЛ21 0           КЛ22 0     КЛ23 0
клиенттің кінәсінен КЛ210        КЛ211            КЛ212      КЛ213
клирингтік палаты.
ның кінәсінен       КЛ220        КЛ221            КЛ222      КЛ223
Айыппұл санкциялары КЛ30 0       КЛ31 0           КЛ32 0     КЛ33 0
клиентке            КЛ310        КЛ311            КЛ312      КЛ313
клирингтік палатаға КЛ320        КЛ321            КЛ322      КЛ323
Кредиттік серіктестіктің директоры____________ Аты-жөні
М.О. Бас бухгалтер    _____________________________ Аты-жөні
Орындаушы    _________________________________ Аты-жөні
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 472 қаулысымен
бекітілген кредиттік серіктестердің қаржылық
және реттеуші есебін жасау және ұсыну ережесіне
N 9 қосымша
Шетел валютасын сатып алу және сату туралы
Есеп
______________________________________
(кредиттік серіктестіктің толық атауы)
"___"____ және"___"__________аралығындағы кезеңге
--------------------------------------------------------------------
Валютаның  !Символ!Сатып  !Сатып  !Сатып !Шетел валютасын сатып алу
атауы      !      !алудың !алудың !алудың!------------------------
!      !орташа !төменгі!ең жоға!Барлығы!Орташа!Ең төмен
!      !есептел!бағамы !рғы ба.!       !бағам !баға
!      !ген ба.!(валюта!ғамы ( !       !бойын.!бойынша
!      !ғамы ( !бірлігін!валюта!       !шасатып!сатып алу
!      !валюта !теңге, !бірлігі!       !алу көл!көлемі
!      !бірлігі!тиын)  !не тең.!       !емі    !
!      !не теңге!      !ге,тиын!
!      !тиын)  !       !)      !
--------------------------------------------------------------------

по переводам      ПВ10 0   ПВ11 0          ПВ12 0     ПВ13 0    ПВ14 0
Общая сумма
исполненных
переводов         ПВ20     ПВ21            ПВ22       ПВ23      ПВ24
Неисполненные
обязательства
по переводам      ПВ30     ПВ31            ПВ32       ПВ33      ПВ34
-----------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
Прочие        Итого       Итого
физические    физические
лица          лица
1                 ПВ15 0       ПВ16 0      ПВ17 0
2                 ПВ25         ПВ26        ПВ27
3                 ПВ35         ПВ36        ПВ37
Директор кредитного товарищества ___________________ Ф.И.О.
М.П. Главный бухгалтер __________________________________ Ф.И.О.
Исполнитель       __________________________________ Ф.И.О.
Приложение N 8 к Правилам
составления и представления
финансовой и регуляторной
отчетности кредитными
товариществами, утвержденным
постановлением Правления
Национального Банка Республики
Казахстан от 25 декабря 1999 г.
N 472
---------------------------------------------------------------------------
Национальный Банк! Наименование кредитного
Республики       ! товарищества:
Казахстан        !
!
Таблица РС/КЛ -  ! Дата:
исполнение       !
принятых         !
клиринговых      !
платежей         !
--------------------------------------------------------------------------
Клиринговые платежи              Тенге (в тысячах)
Банки второго   Организации,   Прочие       Итого
уровня          осуществляющие организации
отдельные
виды банковских
операций
Объем поступивших
клиринговых платежей   КЛ10 0         КЛ11 0           КЛ12 0     КЛ13 0
Суммы не исполненных
платежей               КЛ20 0         КЛ21 0           КЛ22 0     КЛ23 0
по вине клиента        КЛ210          КЛ211            КЛ212      КЛ213
по вине клиринговой
палаты                 КЛ220          КЛ221            КЛ222      КЛ223
Штрафные санкции       КЛ30 0         КЛ31 0           КЛ32 0     КЛ33 0
к клиенту              КЛ310          КЛ311            КЛ312      КЛ313
к клиринговой палате   КЛ320          КЛ321            КЛ322      КЛ323
Директор кредитного товарищества ___________________ Ф.И.О.
М.П. Главный бухгалтер __________________________________ Ф.И.О.
Исполнитель       __________________________________ Ф.И.О.
Приложение N 9 к Правилам
составления и представления
финансовой и регуляторной
отчетности кредитными
товариществами, утвержденным
постановлением Правления
Национального Банка Республики
Казахстан от 25 декабря 1999 г.
N 472
Отчет
о покупке и продаже иностранной валюты
______________________________________
(полное наименование кредитного товарищества)
за период с "___"____ по"___"__________года
---------------------------------------------------------------------------
Наименование!Символ !Средне- !Наимень-!Наиболь-!Объем покупки иностранной
валют       !       !взвешен-!ший курс!ший курс!---------------------------
!       !ный курс!покупки !покупки ! Всего ! Объем   ! Объем
!       !покупки !(тенге, !(тенге, !       !покупки  !покупки
!       !(тенге, !тиын за !тиын за !       !по средне!по наиме-
!       !тиын за !единицу !единицу !       !взвешен- !ньшему
!       !единицу !валюты) !валюты) !       !ному     !курсу
!       !валюты) !        !        !       !курсу    !
---------------------------------------------------------------------------

1252      Банктерде орналастырылған қысқа мерзімді депозиттер (1
айдан кем)
1253      Банктерде орналастырылған қысқа мерзімді депозиттер (1
жылдан кем)
1254      Банктерде орналастырылған орташа мерзімді депозиттер
1255      Банктерде орналастырылған ұзақ мерзімді депозиттер
1256      Депозиттер бойынша банктердің мерзімі өткен берешегі
1257      Депозиттер бойынша банктердің оқшауланған берешегі
1269      Банктерде орналастырылған депозиттер бойынша арнайы
резервтер (провизиялар)
1300      Банктерге берілген кредиттер және аванстар
1302      Банктерге берілген қысқа мерзімді кредиттер
1303      Банктерге берілген орташа мерзімді кредиттер
1304      Банктерге берілген орташа мерзімді кредиттер
1305      Банктерге қаржылық лизинг банкам
1306      Кредиттер бойынша мерзімі өткен берешек
1307      Кредиттер бойынша оқшауланған берешек
1339      Банктерге берілген кредиттер бойынша арнайы резервтер
(провизиялар)
1400      Клиенттерге талаптар
1401      Клиенттерге берілген овердрафтар
1407      Клиенттерге факторинг
1409      Клиенттерге берілген вексель кредиттері
1411      Клиенттерге берілген қысқа мерзімді кредиттер
1414      Клиенттерге берілген орташа мерзімді кредиттер
1417      Клиенттерге берілген ұзақ мерзімді кредиттер
1420      Клиенттерге қаржылық лизинг
1422      Клиенттерге форфейтинг
1424      Кредиттер бойынша клиенттердің мерзімі өткен берешегі
1427      Кредиттер бойынша клиенттердің оқшауланған берешегі
1439      Клиенттерге берілген кредиттер бойынша арнайы резервтер
(провизиялар)
1440      Клиенттерге берілген басқа кредиттер
1450      Басқа бағалы қағаздар
1451      Өтеуге дейінгі ұсталатын белгіленген кіріспен бағалы
қағаздар
1452      Сатуға жарамды бегіленген кіріспен бағалы қағаздар
1454      Сатуға жарамды белгіленбеген кіріспен бағалы қағаздар
1456      "Кері Репо" операциясы
1460      Жалпы резервтер
1465      Кредиттік қызметтен шығындарды жабуға жалпы резервтер
(провизиялар)
1469      Басқа банктік қызметтен шығындарды жабуға жалпы
резервтер (провизиялар)
1470      Реттелген борышқа инвестиция
1475      Реттелген борышқа инвестиция
1550      Төлемдер бойынша есеп айырысулар
1552      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларымен
(акционерлерімен) есеп айырусылар
1600      Материалдық қорлар
1602      Басқа материалдық қорлар
1650/1690 Негізгі құрал-жабдықтар және материалдық емес активтер
1651      Салынып жатқан (орнатылатын) негізгі құралдар
1652      Жер, үй және ғимарат
1653      Компьютер жабдығы
1654      Басқа негізгі құрал-жабдықтар
1655      Қаржылық лизингке қабылданған негізгі құралдар
1656      Жалға беруге арналған негізгі құрал-жабдықтар
1657      Жалданатын үйлер бойынша күрделі шығыстар
1659      Материалдық емес активтер
1692      Үйлер және ғимараттар бойынша есептелген амортизация
1693      Компьютер жабдығы бойынша есептелген амортизация
1694      Басқа негізгі құрал-жабдықтар бойынша есептелген
амортизация
1695      Қаржылық лизинг бойынша алынған негізгі құрал-жабдықтар
бойынша есептелген амортизация
1696      Жалға беруге арналған негізгі құрал-жабдықтар бойынша
есептелген амортизация
1697      Жалданатын үйлерге күрделі шығыстар бойынша есептелген
амортизация
1699      Материалдық активтер бойынша есептелген амортизация
1700      Сыйақы (мүдде) алумен байланысты есептелген кірістер
1705      Корреспонденттік есепшоттар бойынша есептелген кірістер
1715      ҚРҰБ қайта қаржыландыруы үшін қолайлы жоғары өтімді
бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1720      Сатуға арналған бағалы қағаздар бойынша есептелген
кірістер
1725      Банктерге орналастырылған депозиттер бойынша есептелген
кірістер
1730      Банктерге берілген кредиттер бойынша есептелген кірістер
1731      Банктерге берілген кредиттер бойынша мерзімі өткен
сыйақы (мүдде)
1740      Клиенттерге берілген кредиттер бойынша есептелген
кірістер
1741      Клиенттерге берілген кредиттер бойынша мерзімі өткен
сыйақы (мүдде)
1745      Басқа бағалы қағаздар бойынша есептелген кірістер
1747      Реттелген борышқа инвестиция бойынша есептелген кірістер
1749      Басқа мерзімі өткен сыйақы (мүдде)
1750      Сыйақыны (мүддені) және шығыстарды алдын ала төлеу
1751      Алынған кредиттер мен депозиттер бойынша сыйақыны
(мүддені) алдын ала төлеу
1791      Басқа да алдын ала төлеудер
1800      Бағалы қағаздар бойынша сыйлық ақылар және жеңілдіктер
1801      ҚРҰБ қайта қаржыландаруы үшін қолайлы сатып алынатын
жоғары өтімді бағалы қағаздар бойынша сыйлық ақылар
1802      Басқа да сатып алынатын бағалы қағаздар бойынша сыйлық
ақылар
1803      Айналымға шығарылған бағалы қағаздар бойынша жеңілдіктер
1804      Бағалы қағаздарды сатып алғанға есептелінген олар
бойынша сыйақы (мүдде)
1850      Басқа дебиторлар
1851      Салықтар, қорларға міндетті аударымдар бойынша есеп
айырысулар
1852      Брокерлермен есеп айырысулар
1853      Акционерлермен (серіктестікке қатысушылармен)
(дивидендтер бойынша) есеп айырысулар
1854      Кредиттік серіктестіктің қызметкерлерімен есеп
айырысулар
1855      Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар
1856      Күрделі қаржы бойынша дебиторлар
1857      Ұзақ мерзімді табыс салығы
1860      Басқа дебиторлар
1861      Кепілдеме бойынша дебиторлар
1870      Басқа транзиттік есепшоттар
1899      Дебиторлық берешектер бойынша арнайы резервтер
(провизиялар)
--------------------------------------------------------------------
Активтер жиынтығы:
--------------------------------------------------------------------
баланстық !    Есепшоттардың және баланстық есепшоттардың    !Сомасы
!              сыныптары, топтары                  !
есепшоттар!---------------------------------------------------------
NN     ! II сынып - Міндеттеме
--------------------------------------------------------------------
2030      Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған кредиттер
2034      Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған қысқа
мерзімді кредиттер
2035      Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған орташа
мерзімді кредиттер
2036      Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған ұзақ
мерзімді кредиттер
2038      Қазақстан Республикасының Үкіметінен алынған кредиттер
бойынша кредиттік серіктестіктің мерзімі өткен берешегі
2050      Банктерден алынған кредиттер
2051      Кредиттік серіктестіктің Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкінен алған кредиттері
2054      Банктерден алынған қысқа мерзімді кредиттер
2055      Банктерден алынған орташа мерзімді кредиттер
2056      Банктерден алынған ұзақ мерзімді кредиттер
2057      Банктерден алынған қаржылық лизинг
2058      Банктерден алынған кредиттер бойынша кредиттік
серіктестіктің мерзімі өткен берешегі
2059      Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған
кредиттер бойынша кредиттік серіктестіктің мерзімі
өткен берешегі
2060      Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүргізетін
ұйымдардан алынған кредиттер
2064      Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүргізетін
ұйымдардан алынған қысқа мерзімді кредиттер
2065      Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүргізетін
ұйымдардан алынған орташа мерзімді кредиттер
2066      Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүргізетін
ұйымдардан алынған ұзақ мерзімді кредиттер
2068      Банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүргізетін
ұйымдардан алынған кредиттер бойынша кредиттік
серіктестіктің мерзімі өткен берешегі
2120      Мерзімді депозиттер
2123      Кредиттік серіктестіктің қатысушы (акционер)
банктерінің қысқа мерзімді депозиттері (1 айдан кем)
2124      Кредиттік серіктестіктің қатысушы (акционер)
банктерінің қысқа мерзімді депозиттері (1 жылдан кем)
2125      Кредиттік серіктестіктің қатысушы (акционер)
банктерінің орташа мерзімді депозиттері
2127      Кредиттік серіктестіктің қатысушы (акционер)
банктерінің ұзақ мерзімді депозиттері
2200      Кредиттік серіктестіктің қатысушылары (акционерлері)
алдындағы міндеттеме
2203      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларының
(акционерлерінің) ағымдағы есепшоттар
2211      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларының
(акционерлерінің) талап ету депозиттері
2215      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларының
(акционерлерінің) қысқа мерзімді депозиттері
2217      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларының
(акционерлерінің) орташа мерзімді депозиттері
2219      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларының
(акционерлерінің) ұзақ мерзімді депозиттері
2221      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларының
(акционерлерінің) арнайы депозиттері
2223      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларының
(акционерлерінің) кепілдеме-депозиттері
2225      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларымен
(акционерлерімен) операциялар бойынша серіктестіктің
мерзімі өткен берешегі
2227      Алынған қаржылық лизинг
2229      Кредиттік серіктестіктің қатысушыларының
(акционерлерінің) басқа депозиттері
2300      Айналымға шығарылған бағалы қағаздар
2301      Айналымға шығарылған облигациялар
2302      "Репо" операциясы
2303      Айналымға шығарылған басқа бағалы қағаздар
2400      Реттелген борыштар

1252      Краткосрочные депозиты, размещенные в банках (менее 1 месяца)
1253      Краткосрочные депозиты, размещенные в банках (менее 1 года)
1254      Среднесрочные депозиты, размещенные в банках
1255      Долгосрочные депозиты, размещенные в банках
1256      Просроченная задолженность банков по депозитам
1257      Блокированная задолженность банков по депозитам
1269      Специальные резервы (провизии) по депозитам, размещенным в
банках
1300      Кредиты и авансы, предоставленные банкам
1302      Краткосрочные кредиты, предоставленные банкам
1303      Среднесрочные кредиты, предоставленные банкам
1304      Долгосрочные кредиты, предоставленные банкам
1305      Финансовый лизинг банкам
1306      Просроченная задолженность банков по кредитам
1307      Блокированная задолженность банков по кредитам
1339      Специальные резервы (провизии) по кредитам, предоставленным
банкам
1400      Требования к клиентам
1401      Овердрафты, предоставленные клиентам
1407      Факторинг клиентам
1409      Вексельные кредиты, предоставленные клиентам
1411      Краткосрочные кредиты, предоставленные клиентам
1414      Среднесрочные кредиты, предоставленные клиентам
1417      Долгосрочные кредиты, предоставленные клиентам
1420      Финансовый лизинг клиентам
1422      Форфейтинг клиентам
1424      Просроченная задолженность клиентов по кредитам
1427      Блокированная задолженность клиентов по кредитам
1439      Специальные резервы (провизии) по кредитам, предоставленным
клиентам
1440      Прочие кредиты, предоставленные клиентам
1450      Прочие ценные бумаги
1451      Ценные бумаги с фиксированным доходом, удерживаемые до
погашения
1452      Ценные бумаги с фиксированным доходом, годные для продажи
1454      Ценные бумаги с нефиксированным доходом, годные для продажи
1456      Операции "Обратное Репо"
1460      Общие резервы
1465      Общие резервы (провизии) на покрытие убытков от кредитной
деятельности
1469      Общие резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей
банковской деятельности
1470      Инвестиции в субординированный долг
1475      Инвестиции в субординированный долг
1550      Расчеты по платежам
1552      Расчеты с участниками (акционерами) кредитного товарищества
1600      Материальные запасы
1602      Прочие материальные запасы
1650/1690 Основные средства и нематериальные активы
1651      Строящиеся (устанавливаемые) основные средства
1652      Земля, здания и сооружения
1653      Компьютерное оборудование
1654      Прочие основные средства
1655      Основные средства, принятые в финансовый лизинг
1656      Основные средства, предназначенные для сдачи в аренду
1657      Капитальные затраты по арендованным зданиям
1659      Нематериальные активы
1692      Начисленная амортизация по зданиям и сооружениям
1693      Начисленная амортизация по компьютерному оборудованию
1694      Начисленная амортизация по прочим основным средствам
1695      Начисленная амортизация по основным средствам,
полученным по финансовому лизингу
1696      Начисленная амортизация по основным средствам, предназначенным
для сдачи в аренду
1697      Начисленная амортизация по капитальным затратам по арендованным
зданиям
1699      Начисленная амортизация по нематериальным активам
1700      Начисленные доходы, связанные с получением вознаграждения
(интереса)
1705      Начисленные доходы по корреспондентским счетам
1715      Начисленные доходы по высоколиквидным ценным бумагам,
приемлемым для рефинансирования в НБРК
1720      Начисленные доходы по ценным бумагам, предназначенным для
продажи
1725      Начисленные доходы по депозитам, размещенным в банках
1730      Начисленные доходы по кредитам, предоставленным банкам
1731      Просроченное вознаграждение (интерес) по кредитам,
предоставленным банкам
1740      Начисленные доходы по кредитам, предоставленным клиентам
1741      Просроченное вознаграждение (интерес) по кредитам,
предоставленным клиентам
1745      Начисленные доходы по прочим ценным бумагам
1747      Начисленные доходы по инвестициям в субординированный долг
1749      Прочее просроченное вознаграждение (интерес)
1750      Предоплата вознаграждения (интереса) и расходов
1751      Предоплата вознаграждения (интереса) по полученным кредитам
и депозитам
1791      Прочие предоплаты
1800      Премии и скидки по ценным бумагам
1801      Премии по покупаемым высоколиквидным ценным бумагам,
приемлемым для рефинансирвания НБРК
1802      Премии по другим покупаемым ценным бумагам
1803      Скидки по выпущенным в обращение ценным бумагам
1804      Вознаграждение (интерес) по ценным бумагам, начисленное до их
покупки
1850      Прочие дебиторы
1851      Расчеты по налогам, обязательным отчислениям в фонды
1852      Расчеты с брокерами
1853      Расчеты с акционерами (участниками товарищества)
(по дивидендам)
1854      Расчеты с работниками кредитного товарищества
1855      Дебиторы по документарным расчетам
1856      Дебиторы по капитальным вложениям
1857      Досрочный подоходный налог
1860      Прочие дебиторы
1861      Дебиторы по гарантиям
1870      Прочие транзитные счета
1899      Специальные резервы (провизии) по дебиторской задолженности
---------------------------------------------------------------------------
Итого актив:
Первый руководитель _______________________
Ф.И.О.
М.П.   Главный бухгалтер   _______________________
Ф.И.О.
Исполнитель         _______________________
телефон:                  Ф.И.О.
"___"______________ 199__г.
(Правая сторона бланка)
(тыс. тенге)
---------------------------------------------------------------------------
NN     ! Наименования классов, групп счетов и балансовых счетов ! Сумма
балансовых!---------------------------------------------------------------
счетов  ! II класс - Обязательства
--------------------------------------------------------------------------
2030      Кредиты, полученные от Правительства Республики
Казахстан
2034      Краткосрочные кредиты, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2035      Среднесрочные кредиты, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2036      Долгосрочные кредиты, полученные от Правительства
Республики Казахстан
2038      Просроченная задолженность кредитного товарищества по
кредитам, полученным от Правительства Республики Казахстан
2050      Кредиты, полученные от банков
2051      Кредиты, полученные кредитным товариществом от Национального
Банка Республики Казахстан
2054      Краткосрочные кредиты, полученные от банков
2055      Среднесрочные кредиты, полученные от банков
2056      Долгосрочные кредиты, полученные от банков
2057      Финансовый лизинг, полученный от банков
2058      Просроченная задолженность кредитного товарищества по кредитам,
полученным от банков
2059      Просроченная задолженность кредитного товарищества по кредитам,
полученным от Национального Банка Республики Казахстан
2060      Кредиты, полученные от организаций, осуществляющих отдельные
виды банковских операций
2064      Краткосрочные кредиты, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2065      Среднесрочные кредиты, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2066      Долгосрочные кредиты, полученные от организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068      Просроченная задолженность кредитного товарищества по кредитам,
полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды
банковских операций
2120      Срочные депозиты
2123      Краткосрочные депозиты банков участников (акционеров)
кредитного товарищества (менее 1 месяца)
2124      Краткосрочные депозиты банков участников (акционеров)
кредитного товарищества (менее 1 года)
2125      Среднесрочные депозиты банков участников (акционеров)
кредитного товарищества
2127      Долгосрочные депозиты банков участников (акционеров)
кредитного товарищества
2200      Обязательства перед участниками (акционерами) кредитного
товарищества
2203      Текущие счета участников (акционеров) кредитного товарищества
2211      Депозиты до востребования участников (акционеров) кредитного
товарищества
2215      Краткосрочные депозиты участников (акционеров)
кредитного товарищества
2217      Среднесрочные депозиты участников (акционеров) кредитного                  товарищества
2219      Долгосрочные депозиты участников (акционеров) кредитного
товарищества
2221      Специальные депозиты участников (акционеров) кредитного
товарищества
2223      Депозит-гарантия участников (акционеров) кредитного
товарищества
2225      Просроченная задолженность товарищества по операциям
с участниками (акционерами) кредитного товарищества
2227      Полученный финансовый лизинг
2229      Прочие депозиты участников (акционеров) кредитного
товарищества
2300      Выпущенные в обращение ценные бумаги
2301      Выпущенные в обращение облигации
2302      Операции "Репо"
2303      Выпущенные в обращение другие ценные бумаги
2400      Субординированные долги