Cолтүстік Қазақстан облысын басқару схемасы туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың шешімі (XXII сессия) 1999 жылғы 28 мамырдағы N 22/7. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 29 шілдеде N 90 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 19 тамыздағы N 37/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.08.19 N 37/4 Шешімімен
Облыстық мәслихат шешім етті:
Солтүстiк Қазақстан облысын басқару схемасы бекiтiлсiн.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық
XXII сессиясының төрағасы               мәслихаттың хатшысы
Облыс әкiмiнiң 1999 жылғы
22 сәуiрдегi шешiмiне
қосымша
Солтүстiк Қазақстан облысын басқару Схемасы
_________________________________________________
Мәслихат                :   Облыс әкiмi
_________________________________________________
Облыстық басқару органдары
_________________________________________________
Облыс әкiмiнiң аппараты         :        Әкiм
Денсаулық сақтау департаментi    : Петропавл қаласы
Мәдениет департаментi         :
Бiлiм департаментi          :      Селолық
Өнеркәсiп, энергетика және      : аудандар әкiмдері
сауда департаментi          :        13
Ауылшаруашылығы департаментi    :
Еңбек, жұмысын қамту және      :   Селолық округтер
халықты әлеуметтiк қорғау      :       әкiмдерi
департаментi               :         179
Құрылыс және әлеуметтiк        :
инфрақұрылым басқармасы        :   Сел. поселкелер
ИБ                     :      әкiмдерi
Экономика басқармасы         :          4
Шағын бизнестi қолдау        :
жөнiндегi басқарма          : Аудандық маңыздағы
Туризм және спорт басқармасы    :   қалалар әкiмдерi
Сәулет бөлiмi              :          2
Мемлекеттiк тiлдi енгiзу       :
жөнiндегi комитет           :
:
______________________________________________________
Кестенің жалғасы
______________________________________________________
Сот     :   Прокурор
_______________________________
Аймақтық басқару органдары
_______________________________
: ҰҚК департаментi
: Меммүлiк және
: жекешелендiру комитетi
: Ветеринария жөнiндегi
: комитет
: Жер қорларын басқару
: жөнiндегi комитет
: Табиғи монополияларды реттеу
: және бәсекелестiктi қорғау
: жөнiндегi комитет
: Салық комитетi
: Кеден басқармасы
: Ақпарат және қоғамдық
: келiсiм басқармасы
: Аудандық маңыздағы: Салық полициясы
: басқармасы Санақ басқармасы
: Қазынашылық департаментi
: басқармасы
: Әділет басқармасы
: Қаржы басқармасы
: Көшi-қон және демография
: жөнiндегi бөлiм
_______________________________

О схеме управления Северо-Казахстанской областью
Решение XXII сессии Северо-Казахстанского областного Маслихата от 28 мая 1999 г № 22/7 зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 29.07.1999 г. за № 90. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19 августа 2011 года N 37/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19.08.2011 N 37/4
Областной маслихат РЕШИЛ:
Схему управления Северо-Казахстанской областью утвердить.
Председатель Секретарь
XXII сессии областного областного маслихата
маслихата
Приложение
к решению XXII сессии
Северо-Казахстанского областного Маслихата
от 28 мая 1999 г № 22/7
СХЕМА
управления Северо-Казахстанской областью
____________________________________________________
Маслихат                         :     Аким области
____________________________________________________
Областные органы
управления
____________________________________________________
Аппарат акима области            :       Аким
Департамент здравоохранения      : г. Петропавловска
Департамент культуры             :
Департамент образования          : Акимы сельских
Департамент промышленности,      : районов
энергетики и торговли            :         13
Департамент сельского            :
хозяйства                        : Акимы сельских
Департамент труда, занятости     : округов
и социальной защиты              :         179
населения                        :
Управление строительства         : Акимы сел,
и социальной инфраструктуры      : поселков
УВД                              :         4
Управление экономики             :
Управление по поддержке          : Акимы городов
малого бизнеса                   :районного значения
Управление туризма и спорта      :
Отдел архитектуры                :
Комитет по внедрению             :
государственного языка           :
_______________________________________________________________
Продолжение таблицы
_______________________________________________________________
____________________________
:       Суд     :  Прокурор
_____________________________
Территориальные органы
управления
____________________________
: Департамент КНБ
: Комитет госимущества и
: приватизации
: Комитет по ветеринарии
: Комитет по управлению
: земельными ресурсами
: Комитет по регулированию
: естественных монополий и
: защите конкуренции
: Налоговый комитет
: Облвоенкомат
: Таможенное управление
: Управление информации и
: общественного согласия
: Управление налоговой
: полиции Управление по ЧС
: Управление охраны
: окружающей среды
: Управление статистики
: Управление департамента
: казначейства
: Управление лесного, рыбного
: и охотничьего хозяйства
: Управление юстиции
: Финансовое управление
: Отдел по миграции и
демографии
_______________________________________________________________