Үкіметаралық фельдегерлік байланыс туралы келісімге Түзетулер енгізу туралы хаттаманы бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2000 жылғы 5 шілде N 67-ІІ
Мәскеуде 1997 жылғы 27 наурызда жасалған Үкіметаралық фельдъегерлік
байланыс туралы келісімге Түзетулер енгізу туралы хаттама бекітілсін.
Ескерту. Хаттама мен Келісімнің мәтіні берілмеген, себебі "Баспасөзде
жарияланбайды" белгісімен келіп түскен нормативтік актілер
Деректер Базасына енгізуге жатпайды.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О ратификации Протокола о внесении поправок в Соглашение о Межправительственной фельдъегерской связи
Закон Республики Казахстан от 5 июля 2000 года N 67-II
Ратифицировать Протокол о внесении поправок в Соглашение о
Межправительственной фельдъегерской связи, совершенный в Москве 27 марта
1997 года.
<*>
Сноска. Тексты Протокола и Соглашения не приводятся, т.к. нормативнные
акты с грифом "Не для печати" не подлежат введению в Базу данных.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)