"2000 жылға арналған бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2000 жылғы 8 қараша N 95-II
1-бап. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1999 жылғы
11 қарашадағы
Z990473_
Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан
Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 23, 917-құжат) мынадай
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-баптың бірінші бөлігінде:
"286422985" деген сан "291529747" деген санмен ауыстырылсын;
"52581962" деген сан "52037336" деген санмен ауыстырылсын;
"1272464" деген сан "3947607" деген санмен ауыстырылсын;
"376041338" деген сан "380870318" деген санмен ауыстырылсын;
"28036073" деген сан "29034146" деген санмен ауыстырылсын;
"63800000" деген сан "62389774" деген санмен ауыстырылсын;
"3" деген сан "2,7" деген санмен ауыстырылсын;
2) 2-бапта:
бірінші абзацтағы "салыққа жатпайтын" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"әкетілетін тауарларға салынатын кеден баждары;";
3) 3-бапта:
бірінші абзацтағы "салыққа жатпайтын" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы екінші және үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"лотереяларды өткізуден алынатын акциздер;
Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне
Z941000_
көзделген
жағдайларда коммуналдық меншікке өткен мүлікті өткізуден түсетін
түсімдер;";
4) 4-бап мынадай редакцияда жазылсын:
"4-бап. 2000 жылы "Өнімдерді бөлу туралы" келісім-шарттар бойынша
алынатын өнімдерді бөлу жөніндегі Қазақстан Республикасының үлесі,
республикалық бюджетке - 90 %, жергілікті бюджетке - 10 % есептелетін
Батыс Қазақстан облысын қоспағанда, 100 % мөлшерінде республикалық
бюджетке есепке алынатын болып белгіленсін.";
5) 9-бапта:
"51011962" деген сан "50467336" деген санмен ауыстырылсын;
"9727269" деген сан "13227269" деген санмен ауыстырылсын;
"4881316" деген сан "1590000" деген санмен ауыстырылсын;
"22619915" деген сан "21866605" деген санмен ауыстырылсын;
6) 13-бапта:
"27870938" деген сан "27117628" деген санмен ауыстырылсын;
"6808567" деген сан "6055257" деген санмен ауыстырылсын;
7) 17-баптың бірінші бөлігіндегі "5000000" деген сан "2339305" деген
санмен ауыстырылсын;
8) мынадай мазмұндағы 17-1-баппен толықтырылсын:
"17-1-бап. 2000 жылға арналған республикалық бюджетте өткен жылдардың міндеттемелерін орындау үшін 989600 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің зейнеткерлеріне санаториялық-курорттық емделуге өтемақы төлеу үшін 46100 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне - ішкі істер
органдары мен ішкі әскерлердің зейнеткерлеріне санаториялық-курорттық
емделуге өтемақы төлеу үшін 575000 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігіне - Семей сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстеме ақы төлеу үшін 368500
мың теңге көзделсін.";

О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год"
Закон Республики Казахстан от 8 ноября 2000 года N 95-II ЗРК
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 11 ноября 1999 г.
Z990473_
"О республиканском бюджете на 2000 год" (Ведомости Парламента
Республики Казахстан, 1999 г., N 23, ст. 917) следующие изменения и
дополнения:
1) в части первой статьи 1:
цифру "286422985" заменить цифрой "291529747";
цифру "52581962" заменить цифрой "52037336";
цифру "1272464" заменить цифрой "3947607";
цифру "376041338" заменить цифрой "380870318";
цифру "28036073" заменить цифрой "29034146";
цифру "63800000" заменить цифрой "62389774";
цифру "3" заменить цифрой "2,7";
2) в статье 2:
в абзаце первом слово "неналоговых" исключить;
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"таможенных пошлин на вывозимые товары;";
3) в статье 3:
в абзаце первом слово "неналоговых" исключить;
дополнить абзацами вторым и третьим следующего содержания:
"акциза от проведения лотерей;
поступлений от реализации имущества, перешедшего в случаях,
предусмотренных
K941000_
Гражданским кодексом Республики Казахстан, в
коммунальную собственность;";
4) статью 4 изложить в следующей редакции:
"Статья 4. Установить, что в 2000 году доля Республики Казахстан по
разделу продукции, получаемая по контрактам "О разделе продукции",
зачисляется в республиканский бюджет в размере 100%, кроме
Западно-Казахстанской области, в которой в республиканский бюджет
зачисляется 90%, в местный бюджет - 10%.";
5) в статье 9:
цифру "51011962" заменить цифрой "50467336";
цифру "9727269" заменить цифрой "13227269";
цифру "4881316" заменить цифрой "1590000";
цифру "22619915" заменить цифрой "21866605";
6) в статье 13:
цифру "27870938" заменить цифрой "27117628";
цифру "6808567" заменить цифрой "6055257";
7) в части первой статьи 17 цифру "5000000" заменить цифрой
"2339305";
8) дополнить статьей 17-1 следующего содержания:
"Статья 17-1. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2000 год для выполнения обязательств прошлых лет 989600 тыс.тенге, из них:
Министерству обороны Республики Казахстан - 46100 тыс.тенге для
выплаты компенсации за санаторно-курортное лечение пенсионерам
Министерства обороны Республики Казахстан;
Министерству внутренних дел Республики Казахстан - 575000 тыс.тенге
для выплаты компенсации за санаторно-курортное лечение пенсионерам органов
внутренних дел и внутренних войск;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан - 368500 тыс.тенге для выплаты надбавок к пенсиям граждан,
пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном
полигоне.";