"Жалпыға бірдей әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 20 наурыз N 166-II
1-бап. "Жалпыға бірдей әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" 1993 жылғы 19 қаңтардағы Z939000_ Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 2, 28-құжат;
1995 ж., N 8, 56-құжат; N 22, 135-құжат; Қазақстан Республикасы
Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 184-құжат) мынадай өзгерістер мен
толықтыру енгізілсін:
1. 2-баптың 1-тармағында:
1) екінші бөлікте:
үшінші абзацтағы "солдаттар мен матростар, сержанттар мен старшиналар
лауазымында" деген сөздер алып тасталсын;
төртінші және бесінші абзацтар алып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы үшінші бөлікпен толықтырылсын:
"Келісім-шарт бойынша әскери қызметтің ерекшеліктері "Келісім-шарт
бойынша әскери қызмет туралы"
Z010167_
Қазақстан Республикасының Заңымен
реттеледі.".
2. 18-бап алып тасталсын.
3. 19-баптың бірінші бөлігінің в) тармақшасы және екінші бөлігі алып
тасталсын.
4. 21-бап алып тасталсын.
5. 22-бапта:
1-тармақтың үшінші абзацы алып тасталсын;
4-тармақ алып тасталсын.
2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О всеобщей воинской обязанности и военной службе"
Закон Республики Казахстан от 20 марта 2001 года N 166
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 19 января 1993 г.
Z939000_
"О всеобщей воинской обязанности и военной службе" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 2, ст. 28; 1995 г.,
N 8, ст. 56; N 22, ст. 135; Ведомости Парламента Республики Казахстан,
1997 г., N 12, ст. 184) следующие изменения и дополнение:
1. В пункте 1 статьи 2:
1) в части второй:
в абзаце третьем слова "на должностях солдат и матросов, сержантов и
старшин" исключить;
абзацы четвертый и пятый исключить;
2) дополнить частью третьей следующего содержания:
"Особенности военной службы по контракту регулируются Законом
Республики Казахстан
Z010167_
"О военной службе по контракту".".
2. Статью 18 исключить.
3. Подпункт в) части первой и часть вторую статьи 19 исключить.
4. Статью 21 исключить.
5. В статье 22:
абзац третий пункта 1 исключить;
пункт 4 исключить.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня официального
опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)