Қазақстан Республикасының бәсекелестікті дамыту және монополистік қызметті шектеу мәселелері жөніндегі кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 3 мамыр N 184-II
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Бәсекелестікті дамыту және монополистік қызметті шектеу туралы" 1991 жылғы 11 маусымдағы Қазақ ССР Заңы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1991 ж., N 24, 283-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 1-2, 16-құжат; N 20, 120, 121-құжаттар).
2. Қазақ ССР Жоғарғы Советінің "Бәсекелестікті дамыту және
монополистік қызметті шектеу туралы" Қазақ ССР Заңын күшіне енгізу
туралы" 1991 жылғы 11 маусымдағы Қаулысы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің
Ведомостары, 1991 ж., N 24, 284-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам развития конкуренции и ограничения монополистической деятельности
Закон Республики Казахстан от 3 мая 2001 года N 184
Признать утратившими силу:
1. Закон Казахской ССР от 11 июня 1991 г. Z916000_ "О развитии конкуренции и ограничении монополистической деятельности" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 24, ст. 283; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 1-2, ст. 16; N 20, ст. 120, 121).
2. Постановление Верховного Совета Казахской ССР от 11 июня 1991 г.
B915000_
"О введении в действие Закона Казахской ССР "О развитии
конкуренции и ограничении монополистической деятельности" (Ведомости
Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., N 24, ст. 284).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)