"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 8 маусым N 206-ІІ
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" 1998 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына Z980267_ (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N 15, 209-құжат; 1999 ж., N 21, 774-құжат; 2000 ж., N 5, 116-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
2-бап мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Мемлекеттік органдардың бақылау және қадағалау міндеттері - заңдармен уәкілеттік берілген мемлекеттік органдардың Қазақстан Республикасының заң актілеріне сәйкес заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету, заңдардың бұзылу себептері мен жағдайларын анықтау мен жою, азаматтар
мен заңды тұлғалардың бұзылған құқықтарын қалпына келтіру, нормативтік
құқықтық актілердің дәл әрі біркелкі қолданылуын және нормативтік
актілердің міндетті талаптарының орындалуын тексеру жөнінде жүзеге
асыратын міндеттері.".
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О борьбе с коррупцией"
Закон Республики Казахстан от 8 июня 2001 года N 206
Внести в Закон Республики Казахстан от 2 июля 1998 г. Z980267_ "О борьбе с коррупцией" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., N 15, ст. 209; 1999 г., N 21, ст. 774; 2000 г., N 5, ст. 116) следующее дополнение:
статью 2 дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Контрольные и надзорные функции государственных органов -
функции, осуществляемые уполномоченными законодательством государственными
органами, по обеспечению соблюдения законности, выявлению и устранению
причин и условий нарушения законодательства, восстановлению нарушенных
прав граждан и юридических лиц, проверке точного и единообразного
применения нормативных правовых актов и выполнения обязательных требований
нормативных актов в соответствии с законодательными актами Республики
Казахстан.".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)