Қазақстан Республикасының ғылым мәселелері жөніндегі кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 9 шілде N 226-II
Мына заң актілерінің күші жойылды деп танылсын:
1. "Қазақстан Республикасындағы ғылым мен мемлекеттік ғылыми-техникалық саясат туралы" 1992 жылғы 15 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 4, 86-құжат; 1995 ж., N 20, 120-құжат).
2. "Қазақстан Республикасындағы ғылым мен мемлекеттік
ғылыми-техникалық саясат туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшіне
енгізу тәртібі туралы" 1992 жылғы 15 қаңтардағы Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесінің Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің
Жаршысы, 1992 ж., N 4, 87-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам науки
Закон Республики Казахстан от 9 июля 2001 года N 226
Признать утратившими силу следующие законодательные акты:
1. Закон Республики Казахстан от 15 января 1992 г.
Z921100_
"О науке
и государственной научно-технической политике Республики Казахстан"
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 4 , ст. 86;
1995 г., N 20, ст. 120).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 15 января
1992 г.
B929000_
"О порядке введения в действие Закона Республики
Казахстан "О науке и государственной научно-технической политике
Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан,
1992 г., N 4, ст. 87).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я.)