"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2002 жылғы 4 қаңтар N 278-ІІ
1-бап. "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 1997 жылғы 20 маусымдағы Z970136_ Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 186-құжат; 1998 ж., N 24, 437-құжат; 1999 ж., N 8, 237-құжат; N 23, 925-құжат; 2001 ж., N 17-18, 245-құжат; 2001 жылғы 13 қазанда "Егемен Қазақстан" және 2001 жылғы 16 қазанда "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне әскери қызметшілердің, құқық қорғау органдары және басқа да мемлекеттік органдар қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу және оларды әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2001 жылғы 10 қазандағы Z010247_ Қазақстан Республикасының Заңы) мынадай толықтыру енгізілсін:
7-бап мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"Зейнет жасына жеткен зейнеткерлерге оларға еңбек сіңірген жылдары
үшін 1998 жылғы 1 қаңтарға дейін тағайындалған зейнетақыларын қайта
тағайындату құқығы беріледі.".
2-бап. Осы Заң 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 4 января 2002 года N 278
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 20 июня 1997 г. Z970136_ "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 186; 1998 г., N 24, ст. 437; 1999 г., N 8, ст. 237; N 23, ст. 925; 2001 г., N 17-18, ст. 245; Закон Республики Казахстан от 10 октября 2001 г. Z010247_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оплаты труда и социальной защиты военнослужащих, сотрудников правоохранительных и других государственных органов", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" 13 октября 2001 г. и
"Казахстанская правда" 16 октября 2001 г.) следующее дополнение:
статью 7 дополнить частью второй следующего содержания:
"Пенсионерам, достигшим пенсионного возраста, предоставляется право
переназначения пенсий, назначенных им по выслуге лет до 1 января 1998
года.".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)