"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2002 жылғы 10 шілде N 342-ІІ.
"Лицензиялау туралы" 1995 жылғы 17 сәуірдегі
Z952200_
Қазақстан
Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесінің
Жаршысы, 1995 ж., N 3-4, 37-құжат; N 12, 88-құжат; N 14, 93-құжат; N
15-16, 109-құжат; N 24, 162-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жаршысы, 1996 ж., N 8-9, 236-құжат; 1997 ж., N 1-2, 8-құжат; N 7,
80-құжат; N 11, 144, 149-құжаттар; N 12, 184-құжат; N 13-14, 195,
205-құжаттар; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 14, 201-құжат; N 16, 219-құжат;
N 17-18, 222, 224, 225-құжаттар; N 23, 416-құжат; N 24, 452-құжат; 1999
ж., N 20, 721, 727-құжаттар; N 21, 787-құжат; N 22, 791-құжат; N 23,
931-құжат; N 24, 1066-құжат; 2000 ж., N 10, 248-құжат; N 22, 408-құжат;
2001 ж., N 1, 7-құжат; N 8, 52, 54-құжаттар; N 13-14, 173, 176-құжаттар; N
23, 321-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 2, 17-құжат) мынадай толықтыру
енгізілсін:
9-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 53) тармақшамен толықтырылсын:
"53) пестицидтерді (улы химикаттарды) қолдану жөніндегі қызмет.".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О лицензировании"
Закон Республики Казахстан от 10 июля 2002 года N 342
Внести в Закон Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г.
Z952200_
"О
лицензировании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995
г., N 3-4, ст. 37; N 12, ст. 88; N 14, ст. 93; N 15-16, ст. 109; N 24, ст.
162; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 8-9, ст. 236;
1997 г., N 1-2, ст. 8; N 7, ст. 80; N 11, ст. 144, 149; N 12, ст. 184; N
13-14, ст. 195, 205; N 22, ст. 333; 1998 г., N 14, ст. 201; N 16, ст. 219;
N 17-18, ст. 222, 224, 225; N 23, ст. 416; N 24, ст. 452; 1999 г., N 20,
ст. 721, 727; N 21, ст. 787; N 22, ст. 791; N 23, ст. 931; N 24, ст. 1066;
2000 г., N 10, ст. 248; N 22, ст. 408; 2001 г., N 1, ст. 7; N 8, ст. 52,
54; N 13-14, ст. 173, 176; N 23, ст. 321; N 24, ст. 338; 2002 г., N 2, ст.
17) следующее дополнение:
пункт 1 статьи 9 дополнить подпунктом 53) следующего содержания:
"53) деятельность по применению пестицидов (ядохимикатов).".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)