Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" заң күші бар Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 маусымдағы N 431 Заңы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар  Жарлығына  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 9-10, 66-құжат; N 24, 164-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 183-құжат; N 13-14, 205-құжат; 1998 ж., N 23, 429-құжат; 1999 ж., N 22, 789-құжат; N 23, 916-құжат; 2001 ж., N 10, 126-құжат; 2002 ж., N 10, 102-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
18-баптың 12) тармақшасындағы "кадастрын" деген сөз "және жер кадастрларын" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, "О государственном предприятии"
Закон Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 431
Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 19 июня 1995 г. N 2335 "О государственном предприятии" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 9-10, ст. 66; N 24, ст. 164; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 183; N 13-14, ст. 205; 1998 г., N 23, ст. 429; 1999 г., N 22, ст. 789; N 23, ст. 916; 2001 г., N 10, ст. 126; 2002 г., N 10, ст. 102) следующее изменение:
в подпункте 12) статьи 18 слово "кадастра" заменить словами "и земельного кадастров".
Президент
Республики Казахстан