Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексіне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі N 480-II Заңы
1997 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексіне  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 15-16, 211-құжат; 1998 ж., N 16, 219-құжат; N 17-18, 225-құжат; 1999 ж., N 20, 721-құжат; N 21, 774-құжат; 2000 ж., N 6, 141-құжат; 2001 ж., N 8, 53, 54-құжаттар; 2002 ж., N 4, 32, 33-құжаттар; N 10, 106-құжат; N 17, 155-құжат; N 23-24, 192-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
128-бапта:
тақырыбындағы "азғырып-көндіру" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ әкету және олардың транзиті" деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші бөлік "әрекеттер" деген сөзден кейін ", сол сияқты адамдарды көрінеу жыныстық немесе өзгедей пайдалану үшін Қазақстаннан тыс жерлерге әкету немесе бір шет мемлекеттен екіншісіне бара жатқан адамдарды Қазақстан Республикасының аумағы арқылы тасымалдау" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнений в Уголовный кодекс Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 9 июля 2003 года N 480
Внести в Уголовный кодекс  Республики Казахстан от 16 июля 1997 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 15-16, ст. 211; 1998 г., N 16, ст. 219; N 17-18, ст. 225; 1999 г., N 20, ст. 721; N 21, ст. 774; 2000 г., N 6, ст. 141; 2001 г., N 8, ст. 53, 54; 2002 г., N 4, ст. 32, 33; N 10, ст. 106; N 17, ст. 155; N 23-24, ст. 192) следующие дополнения:
в статье 128:
заголовок после слова "Вербовка" дополнить словами ", а также вывоз и транзит";
часть третью после слова "Казахстан" дополнить словами ", а равно вывоз людей за пределы Казахстана или перевозка через территорию Республики Казахстан людей, следующих из одного иностранного государства в другое, заведомо для сексуальной или иной эксплуатации".
Президент
Республики Казахстан