"Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 504 Заңы
"Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" 1996 жылғы 26 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентiнің Жаршысы, 1996 ж., N 1, 179-құжат; N 14, 274-құжат; 1998 ж., N 24, 443-құжат; 1999 ж., N 6, 191-құжат; 2001 ж., N 15-16, 224-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 3-бап "жүйесiне енуiн жандандыру," деген сөздерден кейiн "жаңа технологиялардың бiр немесе бiрнеше сапаларын дамыту," деген сөздермен толықтырылсын;
2) 5-баптың 1-тармағының бiрiншi бөлiгi "атқарушы органдардың" деген сөздерден кейiн "немесе аумағында арнайы экономикалық аймақ құрылатын әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң жергілiкті өкiлдi және атқарушы органдарымен келiсе отырып жасалған тиiстi орталық атқарушы органның" деген сөздермен толықтырылсын;
3) 7-бап мынадай мазмұндағы екiнші бөлiкпен толықтырылсын:
"Арнайы экономикалық аймақ орталық атқарушы органның ұсынысы бойынша құрылған жағдайда арнайы экономикалық аймақты басқаруды Қазақстан Республикасының Yкiметі белгiлейтiн орталық атқарушы орган жүзеге асырады.".
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 504
Внести в Закон  Республики Казахстан от 26 января 1996 г. "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 179; N 14, ст. 274; 1998 г., N 24, ст. 443; 1999 г., N 6, ст. 191; 2001 г., N 15-16, ст. 224) следующие дополнения:
1) статью 3 после слов "хозяйственных связей" дополнить словами ", развития одной или нескольких отраслей новых технологий";
2) часть первую пункта 1 статьи 5 дополнить словами ", или соответствующего центрального исполнительного органа по согласованию с местными представительным и исполнительным органами административно-территориальной единицы, на территории которой создается специальная экономическая зона";
3) статью 7 дополнить частью второй следующего содержания:
"В случае создания специальной экономической зоны по предложению центрального исполнительного органа управление специальной экономической зоной осуществляется центральным исполнительным органом, определяемым Правительством Республики Казахстан.".
Президент
Республики Казахстан