"Мемлекеттік құпиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 сәуірдегі N 541 Заңы
1-бап.  "Мемлекеттік құпиялар туралы" 1999 жылғы 15 наурыздағы Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 4, 102-құжат; 2001 ж., N 8, 53-құжат; 2002 ж., N 15, 147-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
12-бапта:
17) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
" 17) Қазақстан Республикасы ұлттық валютасының жаңа банкноттары мен монетттерін шығару және (немесе) оларды ауыстыру туралы мәліметтер, егер оларды ауыстыру шешім қабылданған күннен бастап және бұл мәліметтерді оларды айналысқа шығару туралы жариялау үшін бұқаралық ақпарат құралдарына берген кезге дейін банкноттар мен монеттерді (мерейтойлық және атаулы күндерге арналғандардан басқа) айналыстан алып тастауға әкеп соқтыратын болса;";
18) тармақшадағы "Қазақстан Республикасы ұлттық валютасының банкноттарын," деген сөздер алып тасталсын.
2-бап.  Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О государственных секретах"
Закон Республики Казахстан от 2 апреля 2004 года N 541
Статья 1 . Внести в Закон  Республики Казахстан от 15 марта 1999 г. "О государственных секретах" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 4, ст. 102; 2001 г., N 8, ст. 53; 2002 г., N 15, ст. 147) следующие изменения:
в статье 12:
подпункт 17) изложить в следующей редакции:
"17) сведения о выпуске новых банкнот и монет национальной валюты Республики Казахстан и (или) их замене, если последнее влечет изъятие из обращения банкнот и монет (кроме юбилейных и памятных), с даты принятия решения и до момента передачи этих сведений в средства массовой информации для публикации об их выпуске в обращение;";
в подпункте 18) слова "банкнот национальной валюты Республики Казахстан," исключить.
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан