Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне жедел-iздестiру қызметi мәселелерi бойынша өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі N 592 Заңы
Қазақстан Республикасының мына заң актiлерiне өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 2003 жылғы 5 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының  Кеден кодексiне  (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2003 ж., N 7-8, 40-құжат; N 15, 139-құжат):
1) 16-баптағы "кеден iсiн" деген сөздерден кейiн ", Қазақстан Республикасының жедел-iздестiру қызметi туралы заңдарына сәйкес жедел iздестiру қызметiн" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 23-баптың 9) тармақшасындағы "сатып алуға" деген сөздерден кейiн нүктелi үтiр қойылсын және "құқылы." деген сөз алып тасталып, мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) Қазақстан Республикасының жедел-iздестiру қызметi туралы заңдарына сәйкес жедел-iздестiру қызметiн жүзеге асыруға құқылы.".
2. "Жедел-iздестiру қызметi туралы" 1994 жылғы 15 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1994 ж., N 13-14, 199-құжат; 1995 ж., N 24, 167-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 14, 275-құжат; 1998 ж., N 24, 436-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; 2001 ж., N 8, 53-құжат; N 17-18, 245-құжат; 2002 ж., N 4, 32-құжат; N 15, 147-құжат; N 17, 155-құжат):
1) 6-баптың бiрiншi бөлiгiнiң и) тармақшасындағы "органдары" деген сөзден кейiн нүктелi үтiр қойылсын және "жүзеге асырады;" деген сөздер алып тасталып, мынадай мазмұндағы к) тармақшасымен толықтырылсын:
"к) кеден органдары жүзеге асырады.";
2) 10-баптың 2-тармағының екiншi абзацы "қаржы полициясы" деген сөздерден кейiн ", кеден" деген сөздермен толықтырылсын;
3) 12-баптың 2-тармағында:
екiншi бөлiктiң а) тармақшасындағы "және қаржы полициясы" деген сөздер ", қаржы полициясы және кеден" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші бөлік "қаржы полициясы" деген сөздерден кейін ", кеден" деген сөзбен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оперативно-розыскной деятельности
Закон Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 592
Внести изменение и дополнения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В Таможенный кодекс  Республики Казахстан от 5 апреля 2003 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 7-8, ст. 40; N 15, ст. 139):
1) статью 16 после слов "в Республике Казахстан," дополнить словами "оперативно-розыскную деятельность в соответствии с законодательством Республики Казахстан об оперативно-розыскной деятельности,";
2) статью 23 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) осуществлять оперативно-розыскную деятельность в соответствии с законодательством Республики Казахстан об оперативно-розыскной деятельности.".
2. В Закон  Республики Казахстан от 15 сентября 1994 г. "Об оперативно-розыскной деятельности" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 13-14, ст. 199; 1995 г., N 24, ст. 167; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 14, ст. 275; 1998 г., N 24, ст. 436; 2000 г., N 3-4, ст. 66; 2001 г., N 8, ст. 53; N 17-18, ст. 245; 2002 г., N 4, ст. 32; N 15, ст. 147; N 17, ст. 155):
1) часть первую статьи 6 дополнить подпунктом к) следующего содержания:
"к) таможенные органы.";
2) абзац второй пункта 2 статьи 10 после слов "финансовой полиции," дополнить словами "таможенные органы,";
3) в пункте 2 статьи 12:
в подпункте а) части второй слова "и финансовой полиции" заменить словами ", финансовой полиции и таможенными органами";
часть третью после слов "финансовой полиции" дополнить словами ", таможенные органы".
Президент
Республики Казахстан