"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 12 сәуірдегі N 35 Заңы
1. "Мемлекеттік сатып алу туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2002 ж., N 9, 95-құжат; 2004 ж., N 14, 83-құжат; N 17, 101-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
14-баптың 2-тармағының 4) тармақшасындағы "табылса, конкурстық өтінімді қамтамасыз етуді енгізбейді." деген сөздер "табылса;" деген сөзбен ауыстырылып, 2-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) олар мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс алуға конкурсқа қатысушы үкіметтік емес ұйымдар болып табылса, конкурстық өтінімді қамтамасыз етуді енгізбейді.".
2. Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О государственных закупках"
Закон Республики Казахстан от 12 апреля 2005 года N 35
1. Внести в Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 г. "О государственных закупках" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2002 г., N 9, ст. 95; 2004 г., N 14, ст. 83; N 17, ст. 101) следующее дополнение:
пункт 2 статьи 14 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) они являются неправительственными организациями, участвующими в конкурсе на получение государственного социального заказа.".
2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан