Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына оларды Қазақстан Республикасы Конституциясының нормаларына сәйкес келтіру мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 200 Конституциялық заңы
1-бап.  Қазақстан Республикасының мынадай конституциялық заңдарына өзгерістер енгізілсін:
1. "Қазақстан Республикасының Парламенті және оның депутаттарының мәртебесі туралы" 1995 жылғы 16 қазандағы Қазақстан Республикасының  Конституциялық заңына  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 21, 124-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 7, 78-құжат; 1999 ж., N 4, 100-құжат; N 10, 342-құжат):
1) 11-баптың 6-тармағындағы "шешімдер қабылдайды" деген сөздер "қаулылар шығарады" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 13-бапта:
1-тармақтағы "жеке", "дара сипатты" деген сөздер алып тасталсын;
5-тармақтағы "заң күшіне енгізу" деген сөздер "қолданысқа енгізу" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Конституциялық заңына  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 24, 172-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 10, 343-құжат):
9-баптың 10) тармақшасындағы "Парламентке заң жобасын қарауды шұғыл деп жариялау жөнінде" деген сөздер "заң жобасын қарауды шұғыл деп жариялауға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2-бап.  Осы Конституциялық заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан по вопросам их приведения в соответствие с нормами Конституции Республики Казахстан
Конституционный закон Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года N 200
Статья 1 . Внести изменения в следующие конституционные законы Республики Казахстан:
1. В  Конституционный закон  Республики Казахстан от 16 октября 1995 г. "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 21, ст. 124; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 7, ст. 78; 1999 г., N 4, ст. 100; N 10, ст. 342):
1) в пункте 6 статьи 11 слова "принимают решения" заменить словами "издают постановления";
2) в статье 13:
в пункте 1 слова "индивидуальных", "индивидуального характера" исключить;
в пункте 5 слова "вступления в юридическую силу" заменить словами "введения в действие".
2. В  Конституционный закон  Республики Казахстан от 26 декабря 1995 г. "О Президенте Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 172; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 343):
в подпункте 10) статьи 9 слова "вносить в Парламент предложение об объявлении рассмотрения" заменить словами "объявлять рассмотрение".
Статья 2.  Настоящий Конституционный закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан