Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 қарашадағы № 4-IV Заңы
1-бап. 2003 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының   Кеден кодексіне (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2003 ж., N 7-8, 40-құжат; N 15, 139-құжат; 2004 ж., N 18, 106-құжат; 2005 ж., N 11, 43-құжат; N 21-22, 86-құжат; 2006 ж., N 3, 22-құжат; N 11, 55-құжат; N 23, 141-құжат; 2007 ж., N 1, 3-құжат; N 2, 14, 18-құжаттар; N 3, 20-құжат; N 4, 33-құжат; N 9, 67-құжат; N 10, 69-құжат; N 18, 144-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 316-баптың 1-тармағының 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) егер декларанттың жөнелтуші елдің кедендік декларациясының көшірмесін ұсынуға мүмкіндігі болса, оны табыс етуге тиіс.";
2) 383-баптың 1) тармақшасының бесінші абзацы алып тасталсын.
2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Таможенный кодекс Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года N 4-IV
Статья 1 . Внести в Таможенный кодекс Республики Казахстан от 5 апреля 2003 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 7-8, ст. 40; N 15, ст. 139; 2004 г., N 18, ст. 106; 2005 г., N 11, ст. 43; N 21-22, ст. 86; 2006 г., N 3, ст. 22; N 11, ст. 55; N 23, ст. 141; 2007 г., N 1, ст. 3; N 2, ст. 14, 18; N 3, ст. 20; N 4, ст. 33; N 9, ст. 67; N 10, ст. 69; N 18, ст. 144) следующие изменения:
1) подпункт 7) пункта 1 статьи 316 изложить в следующей редакции:
"7) копию таможенной декларации страны отправления, если декларант может ее представить.";
2) абзац пятый подпункта 1) статьи 383 исключить.
Статья 2 . Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан