"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 28 ақпандағы N 236 Заңы
1-бап.  "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" 2005 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2005 ж., N 10, 35-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 17-баптың 1) тармақшасындағы "халықаралық шарттарға қосылу және оларды ратификациялау туралы" деген сөздер "ратификациялау туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 20-баптың 2-тармағы алып тасталсын.
2-бап.  Осы заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 28 февраля 2007 года N 236
Статья 1.  Внести в  Закон  Республики Казахстан от 30 мая 2005 г. "О международных договорах Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2005 г., N 10, ст. 35) следующие изменения:
1) в подпункте 1) статьи 17 слова "о присоединении и ратификации международных договоров" заменить словами "о ратификации";
2) пункт 2 статьи 20 исключить.
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан