"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 152-IV Заңы
1-бап. "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 23, 316-құжат; 2008 ж., N 10-11, 40-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-бапта :
төртінші абзацтағы "22" деген цифрлар "21-23" деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзац алып тасталсын.
2-бап. Осы Заң алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О праздниках в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 22 апреля 2009 года № 152-IV
Статья 1 . Внести в Закон Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 316; 2008 г., № 10-11, ст. 40) следующие изменения:
в статье 3 :
в абзаце четвертом цифры «22» заменить цифрами «21 - 23»;
абзац девятый исключить.
Статья 2 . Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                          Н. Назарбаев