"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014-2016 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2014 жылғы 31 наурыздағы № 181-V ҚРЗ
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
1-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014-2016 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2013 жылғы 29 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2013 ж., № 18, 110-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«2014 жыл – 1 480 000 000 мың теңге;».
2-бап. Осы Заң 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2014-2016 годы"
Закон Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 181-V ЗРК
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего Закона см. ст.2
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2014–2016 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2013 г., № 18, ст. 110) следующее изменение:
абзац второй статьи 1 изложить в следующей редакции:
«2014 год – 1 480 000 000 тысяч тенге;».
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2014 года.
Президент
Республики Казахстан