Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015-2017 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 258-V Заңы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы № 427-V Заңымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР 30.11.2015 № 427-V Заңымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2015 жыл – 1 702 000 000 мың теңге;
2016 жыл – 1 702 000 000 мың теңге;
2017 жыл – 1 702 000 000 мың теңге.
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2014 – 2016 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2013 жылғы 29 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2013 ж., № 18, 110-құжат; 2014 ж., № 6, 29-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2015-2017 годы
Закон Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 258-V ЗРК. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 427-V ЗРК
Сноска. Утратил силу Законом РК от 30.11.2015 № 427-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2015–2017 годы:
2015 год – 1 702 000 000 тысяч тенге;
2016 год – 1 702 000 000 тысяч тенге;
2017 год – 1 702 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2015 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2014–2016 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2013 г., № 18, ст. 110; 2014 г., № 6, ст. 29).
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ