"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016 - 2018 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2016 жылғы 7 қазандағы № 14-VІ ҚРЗ
1-бап. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016 – 2018 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2015 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2015 ж., № 22-VII, 164-құжат; 2016 ж., № 5, 33-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2016 жыл – 2 479 726 312 мың теңге;".
2-бап. Осы Заң 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. НАЗАРБАЕВ

О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016–2018 годы"
Закон Республики Казахстан от 7 октября 2016 года № 14-VI ЗРК.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2016.
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016–2018 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2015 г., № 22-VII, ст. 164; 2016 г., № 5, ст. 33) следующее изменение:
абзац второй статьи 1 изложить в следующей редакции:
"2016 год – 2 479 726 312 тысяч тенге;".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2016 года.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ