Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2019 жылғы 23 наурыздағы № 238-VІ ҚРЗ.
1-бап. 1995 жылғы 30 тамызда республикалық референдумда қабылданған Қазақстан Республикасының Конституциясына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., № 4, 217-құжат; 1998 ж., № 20, 245-құжат; 2007 ж., № 10, 68-құжат; 2011 ж., № 3, 29-құжат; 2017 ж., № 5, 9-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-бапта:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Республиканың әкімшілік-аумақтық құрылысы, оның астанасының мәртебесі заңмен белгіленеді. Қазақстанның астанасы Нұр-Сұлтан қаласы болып табылады.";
3-1-тармақтағы "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын.
2-бап. Осы Заң алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О внесении изменений в Конституцию Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 23 марта 2019 года № 238-VІ ЗРК.
Статья 1. Внести в Конституцию Республики Казахстан, принятую на республиканском референдуме 30 августа 1995 года (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 4, ст. 217; 1998 г., № 20, ст. 245; 2007 г., № 10, ст. 68; 2011 г., № 3, ст. 29; 2017 г., № 5, ст. 9), следующие изменения:
в статье 2:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Административно-территориальное устройство Республики, статус ее столицы определяются законом. Столицей Казахстана является город Нур-Султан.";
в пункте 3-1 слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султана".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ