Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2020 - 2022 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 274-VІ ҚРЗ. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 378-VІ Заңымен
Ескерту. Заңның күші жойылды – ҚР 24.11.2020 № 378-VІ (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы Заңның 2-бабының 1-тармағымен.
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2020 жыл – 4 770 000 000 мың теңге;
2021 жыл – 2 700 000 000 мың теңге;
2022 жыл – 2 600 000 000 мың теңге.
Ескерту. 1-бапқа өзгеріс енгізілді – ҚР 03.11.2020 № 371-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019 – 2021 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2018 ж., № 21, 76-құжат; 2019 ж., № 8, 41-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2020 – 2022 годы
Закон Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года № 274-VІ ЗРК. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2020 года № 378-VІ
Сноска. Утратил силу Законом РК от 24.11.2020 № 378-VІ (вводится в действие с 01.01.2021).
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2020 – 2022 годы:
2020 год – 4 770 000 000 тысяч тенге;
2021 год – 2 700 000 000 тысяч тенге;
2022 год – 2 600 000 000 тысяч тенге.
Сноска. Статья 1 с изменением, внесенным Законом РК от 03.11.2020 № 371-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2020 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2019 – 2021 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2018 г., № 21, ст.76; 2019 г., № 8, ст.41).
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ