1994 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін жалға беру шартына өзгеріс енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 282-VІ ҚРЗ.
1994 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін жалға беру шартына өзгеріс енгізу туралы 2017 жылғы 9 қарашада Челябинскіде жасалған хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ
1994 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін жалға беру шартына өзгеріс енгізу туралы хаттама
(2020 жылғы 22 қаңтарда күшіне енді - Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары бюллетені, 2020 ж., № 3, 11-құжат)
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі,
"Байқоңыр" кешенін пайдалану тиімділігін арттыруда өзара мүдделілікті растай отырып,
Тараптар мемлекеттерінің мүдделерін өзара құрметтеу қағидатын басшылыққа ала отырып,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
1994 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін жалға беру шартына № 2 қосымша осы Хаттамаға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2-бап
Осы Хаттама оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді Тараптардың орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарлама алынған күннен бастап күшіне енеді және 1994 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін жалға беру шартының қолданылу мерзімі аяқталғанға дейін қолданылады.
2017 жылғы 9 қарашада Челябинск қаласында әрқайсысы қазақ және орыс тілдерінде екі данада жасалды әрі екі мәтіннің күші бірдей.
Қазақстан Республикасының
Үкіметі үшін
Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін
1994 жылғы 10 желтоқсандағы
Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Ресей
Федерациясының Үкіметі
арасындағы "Байқоңыр"
кешенін жалға беру шартына
өзгеріс енгізу туралы хаттамаға
ҚОСЫМША

О ратификации Протокола о внесении изменения в Договор аренды комплекса "Байконур" между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации от 10 декабря 1994 г.
Закон Республики Казахстан от 25 декабря 2019 года № 282-VІ ЗРК.
Ратифицировать Протокол о внесении изменения в Договор аренды комплекса "Байконур" между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации от 10 декабря 1994 г., совершенный в Челябинске 9 ноября 2017 года.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ
ПРОТОКОЛ
о внесении изменения в Договор аренды комплекса "Байконур" между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации от 10 декабря 1994 г.
(Вступил в силу 22 января 2020 года, Бюллетень международных договоров РК 2020 г., № 3, ст. 11)
Правительство Республики Казахстан и Правительство Российской Федерации, именуемые в дальнейшем Сторонами,
подтверждая взаимную заинтересованность в повышении эффективности использования комплекса "Байконур",
руководствуясь принципом взаимного уважения интересов государств Сторон,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Приложение № 2 к Договору аренды комплекса "Байконур" между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации от 10 декабря 1994 г. изложить в редакции согласно приложению к настоящему Протоколу.
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты получения последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу, и действует до окончания срока действия Договора аренды комплекса "Байконур" между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации от 10 декабря 1994 г.
Совершено в г. Челябинске 9 ноября 2017 года в двух экземплярах, каждый на казахском и русском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.
За Правительство
Республики Казахстан
За Правительство
Российской Федерации
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Протоколу о внесении
изменения в Договор аренды
комплекса "Байконур" между
Правительством Республики
Казахстан и Правительством
Российской Федерации от 10
декабря 1994 г.

1994 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін жалға беру шартына № 2 қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"1994 жылғы 10 желтоқсандағы
Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Ресей Федерациясы
Үкіметінің арасындағы
"Байқоңыр" кешенін жалға
беру шартына
№ 2 ҚОСЫМША
"Байқоңыр" кешені объектілері алып жатқан жер учаскелерінің
КООРДИНАТТАРЫ

Приложение № 2 к Договору аренды комплекса "Байконур" между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации от 10 декабря 1994 г. изложить в следующей редакции:
"ПРИЛОЖЕНИЕ № 2 к
Договору аренды комплекса ,
"Байконур" между
Правительством Республики
Казахстан и Правительством
Российской Федерации от 10
декабря 1994 г.
КООРДИНАТЫ
земельных участков, занимаемых объектами комплекса "Байконур"