Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Біріккен Араб Әмірліктерінің Үкіметі арасындағы жел электр станциясы жобасын іске асыру туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 10 мамырдағы № 187-VIII ҚРЗ
2023 жылғы 2 желтоқсанда Дубайда жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Біріккен Араб Әмірліктерінің Үкіметі арасындағы жел электр станциясы жобасын іске асыру туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Объединенных Арабских Эмиратов о реализации проекта ветровой электростанции
Закон Республики Казахстан от 10 мая 2025 года № 187-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Объединенных Арабских Эмиратов о реализации проекта ветровой электростанции, совершенное в Дубае 2 декабря 2023 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ