Қазақстан Республикасы халық депутаттары жергiлiктi Кеңестерiнiң өкiлеттiгiн мерзiмiнен бұрын тоқтату туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1993 жылғы 9 желтоқсан N 3800. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2004.12.20. N 12 Заңымен (өзгеріс 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді)
1-бап. Халық депутаттары жергiлiктi Кеңестерiнiң өкiлеттiгi мерзiмiнен бұрын тоқтатылсын.
2-бап. Халық депутаттары жергiлiктi Кеңестерiнiң өкiлеттiгi мерзiмiнен бұрын тоқтатылуына байланысты алдағы кезде жаңадан сайланатын жергiлiктi өкiлдi органдар жұмысы басталғанға дейiн қажеттi ұйымдық-құқылық және материалдық-техникалық шараларды жүргiзу облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының әкiмдерiне жүктелсiн.
Осы Заң жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О досpочном пpекpащении полномочий местных Советов наpодных депутатов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 9 декабpя 1993 года. Утратил силу - Законом РК от 20 декабря 2004 года N 12 (вводится в действие с 1 января 2005 года)
Статья 1. Прекратить досрочно полномочия местных Советов народных депутатов.
Статья 2. Впредь до начала работы вновь избранных местных представительных органов возложить на глав администраций областей, городов Алматы и Ленинска проведение необходимых организационно-правовых и материально-технических мероприятий, связанных с прекращением полномочий местных Советов народных депутатов.
Настоящий Закон вступает в силу со дня его опубликования.
Президент
Республики Казахстан