"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасы Төрағасының республикада төлем және несие тәртiбiн нығайту мәселесi жөнiндегi есебi туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1993 жылғы 30 қаңтардағы қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң экономикалық нормативтерiн бұзғаны үшiн коммерциялық банктерге қолданылатын санкциялар туралы Уақытша ережеге өзгерiс енгiзу және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Есеп айырысуларда қолдағы ақшаның пайдаланылуын ретке келтiру туралы" 1994 жылғы 27 қаңтардағы N 1532 Заң күшi бар Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 13 маусымдағы N 8
1-бап. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Басқармасы Төрағасының республикада төлем және несие тәртiбiн нығайту мәселесi жөнiндегi есебi туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1993 жылғы 30 қаңтардағы қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң экономикалық нормативтерiн бұзғаны үшiн коммерциялық банктерге қолданылатын санкциялар туралы Уақытша ереженiң (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 4, 68-құжат) 4-тармағы алынып тасталсын.
2-бап. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Есеп айырысуларда қолдағы ақшаның пайдаланылуын ретке келтiру туралы" 1994 жылғы 27 қаңтардағы N 1532 Заң күшi бар Жарлығының (Қазақстан Республикасы Президентi мен Үкiметiнiң актiлер жинағы, 1994 ж., N 5, 42-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменения во Временное положение о санкциях, применяемых к коммерческим банкам, за нарушение экономических нормативов Национального Банка Республики Казахстан, утвержденное постановлением Верховного Совета Республики Казахстан от 30 января 1993 г. "Об отчете Председателя Правления Национального Банка Республики Казахстан по вопросу укрепления платежной и кредитной дисциплины в республике", и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1994 г. N 1532 "Об упорядочении использования наличных денег в расчетах"
Закон Республики Казахстан от 13 июня 1996 г. N 8-1
Статья 1. Пункт 4 Временного положения о санкциях, применяемых к коммерческим банкам, за нарушение экономических нормативов Национального Банка Республики Казахстан, утвержденного постановлением Верховного Совета Республики Казахстан от 30 января 1993 г. "Об отчете Председателя Правления Национального Банка Республики Казахстан по вопросу укрепления платежной и кредитной дисциплины в республике" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 4, ст. 68), исключить.
Статья 2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 27 января 1994 г. N 1532 "Об упорядочении использования наличных денег в расчетах" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 5, ст. 42).
Президент
Республики Казахстан