"Шетелдiк инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 2 маусымдағы N 115.
"Шетелдiк инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар кейбiр жарлықтарына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "Шетелдiк инвестициялар туралы" 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1994 ж., N 23-24, 280-құжат; 1995 ж., N 20, 120-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 14, 274-құжат):
23-баптың 1 және 3-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шет ел қатынасын кәсiпорын Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес бухгалтерлiк есеп жүргiзедi және қаржылық есептiлiк жасайды.";
"3. Шет ел қатысатын кәсiпорын Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген мерзiмде және нысандар бойынша меншiк иелерiне, мемлекеттiк статистика, мемлекеттiк бақылау және қадағалау органдарына олардың құзыретiне сәйкес жылдық қаржылық есептiлiк және аудиторлық қорытынды табыс етедi.".
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Тауар биржалары туралы" 1995 жылғы 7 сәуiрдегi N 2170 Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 3-4, 26-құжат):
29-баптың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Биржа Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес бухгалтерлiк есеп жүргiзедi, қаржы және статистикалық есептiлiктi жасайды.".
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Сақтандыру туралы" 1995 жылғы 3 қазандағы N 2475 Заң күшi бар Жарлығында (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 19, 115-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 15, 279-құжат):
39-бап мынадай редакцияда жазылсын:
"39-бап. Сақтандырушының бухгалтерлiк есебi мен қаржылық есептiлiгi
Сақтандырушының бухгалтерлiк есебi мен қаржылық есептiлiгi Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жүргiзiледi".
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "Об иностранных инвестициях" и в некоторые указы Президента Республики Казахстан, имеющие силу Закона
Закон Республики Казахстан от 2 июня 1997 г. N 115-I
Внести в Закон Республики Казахстан "Об иностранных инвестициях" и в некоторые указы Президента Республики Казахстан, имеющие силу Закона, следующие изменения:
1. В Закон Республики Казахстан от 27 декабря 1994 г. Z949000_ "Об иностранных инвестициях" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 23-24, ст. 280; 1995 г., N 20, ст. 120; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 14, ст. 274):
пункты 1 и 3 статьи 23 изложить в следующей редакции:
"1. Предприятие с иностранным участием ведет бухгалтерский учет и составляет финансовую отчетность в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
"3. Предприятие с иностранным участием представляет годовую финансовую отчетность и аудиторское заключение собственникам, органам государственной статистики, государственного контроля и надзора в соответствии с их компетенцией в сроки и по формам, установленным законодательством Республики Казахстан.".
2. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 7 апреля 1995 г. N 2170 U952170_ "О товарных биржах" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 3-4, ст. 26):
пункт 1 статьи 29 изложить в следующей редакции:
"1. Биржа ведет бухгалтерский учет, составляет финансовую и статистическую отчетность в соответствии с законодательством Республики Казахстан.".
3. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 3 октября 1995 г. N 2475 U952475_ "О страховании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 19, ст. 115; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 15. ст. 279):
статью 39 изложить в следующей редакции:
"Статья 39. Бухгалтерский учет и финансовая отчетность
страховщика
Бухгалтерский учет и финансовая отчетность страховщика ведутся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.".
Президент
Республики Казахстан