"Бiлiм беру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының заңы 1997 жылғы 2 желтоқсандағы N 194
"Бiлiм беру туралы" 1992 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 6, 110-құжат; N 13-14, 327-құжат; N 16, 402-құжат; 1993 ж., N 8, 154-құжат; 1994 ж., N 9-10, 158-құжат; 1995 ж., N 15-16, 104-құжат; N 20, 120-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 2, 183-құжат; 1997 жылғы 3 сәуiрде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған
"Азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiктер берудi ретке келтiру
мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1997 жылғы 2 сәуiрдегi
Қазақстан Республикасының Заңы) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
12-баптың екiншi бөлiгi алынып тасталсын;
25-баптың бесiншi абзацы алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "Об образовании"
Закон Республики Казахстан от 2 декабря 1997 г. N 194-1 ЗРК
Внести в Закон Республики Казахстан от 18 января 1992 г. "Об образовании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 6, ст.110; N 13-14, ст.327; N 16, ст.402; 1993 г., N 8, ст.154; 1994 г., N 9-10, ст.158; 1995 г., N 15-16, ст.104; N 20, ст.120; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 2, ст.183; Закон Республики Казахстан от 2 апреля 1997 г. "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упорядочения предоставления льгот отдельным категориям граждан", опубликованный в газетах "Егемен Казахстан" и "Казахстанская правда" 3 апреля 1997 г.) следующие изменения:
часть вторую статьи 12 исключить;
абзац пятый статьи 25 исключить.
Президент Республики Казахстан