"Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 13 шілде N 413
"Табиғи монополиялар туралы" 1998 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан
Республикасының Заңына
Z980272_
(Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жаршысы, 1998., N 16, 214-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
5-баптың 3) тармақшасы сөйлемнің басындағы "басқа" деген сөздің
алдынан "мемлекеттік емес жинақтаушы зейнетақы қорларын қоспағанда",
деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.

О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О естественных монополиях"
Закон Республики Казахстан от 13 июля 1999 года № 413-I
Внести в Закон Республики Казахстан от 9 июля 1998 г.
Z980272_
"О естественных монополиях" (Ведомости Парламента Республики Казахстан,
1998 г., № 16, ст. 214) следующее дополнение:
подпункт 3) статьи 5 после слов "владеть акциями (долями)" дополнить
словами "кроме негосударственных накопительных пенсионных фондов".
Президент
Республики Казахстан