Қазақстан Республикасының кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 16 қараша N 475-I
1-бап. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Ең төмен тұтыну бюджеті туралы" 1991 жылғы 17 маусымдағы Қазақ ССР Заңы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1991 ж., N 25, 324-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1994 ж., N 8, 140-құжат; 1995 ж., N 23, 150-құжат).
2. Қазақ ССР Жоғарғы Советінің "Ең төмен тұтыну бюджеті туралы" Қазақ ССР Заңын күшіне енгізу туралы" 1991 жылғы 17 маусымдағы Қаулысы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1991 ж., N 25, 325-құжат).
3. "Ең төмен жалақы және еңбекке ақы төлеу саласындағы мемлекеттік әлеуметтік кепілдіктер туралы" 1991 жылғы 17 маусымдағы Қазақ ССР Заңы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1991 ж., N 25, 326-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 23, 150-құжат).
4. Қазақ ССР Жоғарғы Советінің "Ең төмен жалақы және еңбекке ақы
төлеу саласындағы мемлекеттік әлеуметтік кепілдіктер туралы" Қазақ ССР
Заңын күшіне енгізу туралы" 1991 жылғы 17 маусымдағы Қаулысы
(Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1991 ж., N 25, 327-құжат).
2-бап. Осы Заң 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года № 475-I
Статья 1. Признать утратившими силу:
1.  Закон  Казахской ССР от 17 июня 1991 г. "О минимальном потребительском бюджете" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., № 25, ст. 324; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., № 8, ст. 140; 1995 г., № 23, ст. 150).
2.  Постановление  Верховного Совета Казахской ССР от 17 июня 1991 г. "О введении в действие Закона Казахской ССР "О минимальном потребительском бюджете" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., № 25, ст. 325).
3.  Закон  Казахской ССР от 17 июня 1991 г. "О минимальной заработной плате и государственных социальных гарантиях в области оплаты труда" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., № 25, ст. 326; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 23, ст. 150).
4.  Постановление  Верховного Совета Казахской ССР от 17 июня 1991 г. О введении в действие Закона Казахской ССР "О минимальной заработной плате и государственных социальных гарантиях в области оплаты труда" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., № 25, ст. 327).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2000 года.
Президент
Республики Казахстан