О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 645 "Об утверждении Правил определения показателей рисков, критериев определения рисков и критериев отнесения налогоплательщиков к категориям риска"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 25 ноября 2009 года № 514
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 645 "Об утверждении Правил определения показателей рисков, критериев определения рисков и критериев отнесения налогоплательщиков к категориям риска" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2009 года № 5488, опубликован в "Юридической газете" от 17 апреля 2009 года, № 57 (1654)).
2 Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Pecпублики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
И.о. Министра                              Б. Шолпанкулов

"Тәуекел көрсеткіштерін, тәуекелдерді айқындау өлшемдерін және салық төлеушілерді тәуекел санаттарына жатқызу өлшемдерін айқындау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 645 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2009 жылғы 25 қарашадағы № 514 Бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілері туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тәуекел көрсеткіштерін, тәуекелдерді айқындау өлшемдерін және салық төлеушілерді тәуекел санаттарына жатқызу өлшемдерін айқындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 645 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылы 15 қаңтарда № 5488 тіркелген, «Заң газетінде» 2009 жылғы 17 сәуірде № 57 (1654) жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е.Ерғожин) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жіберсін.
3. Осы бұйрық өзінің қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр м.а.                               Б. Шолпанқұлов