О признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июня 2009 года № 323
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в недельный срок обеспечить направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра                              А. Евниев
Приложение
к приказу Министра сельского
хозяйству Республики Казахстан
от 3 июня 2009 года № 323
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
1. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года № 47 "Об утверждении Правил выплаты средств на 2001 год по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 декабря 2001 года за № 8542).
2. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года № 257 "О внесении изменений и дополнений в Правила выплаты средств и смету расходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 августа 2001 года за № 10070).
3. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2001 года № 377 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года № 47 "Об утверждении Правил выплаты средств на 2001 год по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 ноября 2001 года за № 10557).
4. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 декабря 2001 года № 395 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 марта 2001 года № 47 "Об утверждении Правил выплаты средств на 2001 год по программе 38 - "Сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 декабря 2001 года за № 10975).

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 3 маусымдағы N 323 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаменті бір апталық мерзімде осы бұйрық көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                                А. Евниев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2009 жылғы 3 маусымдағы
N 323 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір күші жойылған бұйрықтарының тізімі
1. "Элиталық тұқым шаруашылығын және мал тұқымын асылдандыру ісін сақтау және дамыту" 38 бағдарлама бойынша 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты төлеу Ережесін бекіту туралы" 2001 жылғы 3 наурыздағы N 47 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2001 жылы 20 желтоқсанда N 1451 болып тіркелген).
2. "Қаражаттар төлеу Ережелеріне және шығындар сметасына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2001 жылғы 17 тамыздағы N 257 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2001 жылы 17 тамызда N 1643 болып тіркелген).
3. "Элиталық тұқым шаруашылығын және мал тұқымын асылдандыру ісін сақтау және дамыту" 38 бағдарлама бойынша 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты төлеу Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндеттерін атқарушының 2001 жылғы 3 наурыздағы N 47 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2001 жылғы 30 қарашадағы N 377 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2001 жылы 30 қарашада N 1687 болып тіркелген).
4. "Элиталық тұқым шаруашылығын және мал тұқымын асылдандыру ісін сақтау және дамыту" 38 бағдарлама бойынша 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты төлеу Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндеттерін атқарушының 2001 жылғы 3 наурыздағы N 47 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2001 жылғы 20 желтоқсандағы N 395 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2001 жылы 20 желтоқсанда N 1709 болып тіркелген).