О признании утратившим силу приказа Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 12 апреля 2005 года № 318
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 75
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 12 апреля 2005 года № 318 "Об утверждении Правил организации обучения в области промышленной безопасности должностных лиц и работников опасных производственных объектов".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    В. Божко

Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі министрінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі N 318 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі министрінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі N 75 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі министрінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі "Қауіпті өндірістік объектілерінің лауазымды тұлғалары мен жұмысшыларын өнеркәсіптік қауіпсіздік саласында оқытуды ұйымдастыру Ережесін бекіту туралы" N 318 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                               В. Божко