О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан от 20 декабря 2002 года № 159, Министра финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года № 625, Министра юстиции Республики Казахстан от 3 декабря 2002 года № 186 "Об утверждении Правил взаимодействия государственных органов по предупреждению, выявлению и пересечению фактов преднамеренного и ложного банкротства"
Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) от 13 августа 2010 года № 143, Министра юстиции Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 263 и Министра финансов Республики Казахстан от 21 июля 2010 года № 361
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан от 20 декабря 2002 года № 159, Министра финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года № 625, Министра юстиции Республики Казахстан от 3 декабря 2002 года № 186 "Об утверждении Правил взаимодействия государственных органов по предупреждению, выявлению и пересечению фактов преднамеренного и ложного банкротства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2107, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 года, № 14, ст. 830.).
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Усенова Н.Д.) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа последним из руководителей государственных органов направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовой полиции)                       К. Кожамжаров
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков

"Алдын ала ойластырылған және жалған банкроттық фактілерді ескерту, анықтау және жолын кесу жөніндегі мемлекеттік органдардың өзара іс-қимылы ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігі Төрағасының 2002 жылғы 20 желтоқсандағы № 159, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 21 желтоқсандағы № 625, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 желтоқсандағы № 186 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 шілдедегі № 361, Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 13 тамыздағы № 143, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 14 қыркүйектегі № 263 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік-құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Алдын ала ойластырылған және жалған банкроттық фактілерді ескерту, анықтау және жолын кесу жөніндегі мемлекеттік органдардың өзара іс-қимылының ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігі Төрағасының 2002 жылғы 20 желтоқсандағы № 159, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 21 желтоқсандағы № 625, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 желтоқсандағы № 186 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2107 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің 2003 жылғы № 14 бюллетенінде, 830-құжат жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (Үсенова Н.Д.) осы бұйрыққа мемлекеттік органдар басшыларының бірі ең соңғы болып қол қойған күннен бастап бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                  Қазақстан Республикасының
Экономикалық қылмысқа және              Қаржы министрі
сыбайлас жемқорлыққа қарсы              ______________ Б. Жәмішев
күрес агенттігінің (қаржы
полициясының) Төрағасы
___________ Қ. Қожамжаров
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
___________ Р. Түсіпбеков