О признании утратившими силу некоторых совместных приказов Министра юстиции Республики Казахстан и Министра внутренних дел Республики Казахстан
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 мая 2011 № 191 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 118
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместные приказы:
1) Министра юстиции Республики Казахстан от 15 апреля 2003 гола № 66 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 марта 2003 года № 164 «Об утверждении Инструкции по взаимодействию органов внутренних дел Республики Казахстан и органов уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по обеспечению контроля за прибытием к месту проживания лиц, освобожденных из мест лишения свободы» (зарегистрированный Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2287);
2) Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 306 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года № 604 «О внесении изменения в совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 апреля 2003 года № 164 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 марта 2003 года № 164 «Об утверждении Инструкции по взаимодействию органов внутренних дел Республики Казахстан и органов уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по обеспечению контроля за прибытием к месту проживания лиц, освобожденных из мест лишения свободы, зарегистрированный за № 2287» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3214}.
2 Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Кулинич А.В. и заместителя Министра юстиции Республики Казахстан Аманбаева А.Т.
3. Настоящий приказ вводится в действие с момента его подписания.
Министр юстиции                        Министр внутренних дел
Республики Казахстан                   Республики Казахстан
________ Р. Тусупбеков                 _____ С. Баймаганбетов

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бірлескен бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 19 мамырдағы N 191 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 18 наурыздағы N 118 Бірлескен бұйрығы
Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Мына:
1) "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдардың тұрғылықты жеріне келіп жетуін бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары мен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесі органдарының өзара іс-қимылы туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 15 сәуірдегі № 66, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 31 наурыздағы № 164 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2287 болып тіркелген);
2) "№ 2287 болып тіркелген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдардың тұрғылықты жеріне келіп жетуін бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі Қазақстан Республикасының Ішкі істер органдары мен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесі органдарының өзара іс-қимылы туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 15 сәуірдегі № 66 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 31 наурыздағы № 164 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы № 306, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 1 қарашадағы № 604 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде № 3214 болып тіркелген) бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2 Осы бұйрықтың орындалысын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры А.В. Кулиничке және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары Д.Т. Аманбаевқа жүктелсін.
3 Осы бұйрық қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізілді.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
_____________ Р. Түсіпбеков
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрі
_____________ С. Баймағанбетов