О признании утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 октября 2011 года № 381-п "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на участие в третьем направлении Программы занятости 2020"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 99-ө-м
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 октября 2011 года № 381-п «Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на участие в третьем направлении Программы занятости 2020» (зарегистрированный и Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 ноября 2011 года за № 7305).
2. Департаменту занятости населения направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Г. Абдыкаликова

"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының үшінші бағытына қатысуға үміткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 27 қазандағы № 381-ө бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 99-ө-м Бұйрығы.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 43-1 бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының үшінші бағытына қатысуға үміткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізімінде 2011 жылғы 21 қарашадағы № 7305 тіркелген) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 27 қазандағы № 381-ө бұйрығының күші жойылсын.
2. Халықты жұмыспен қамту департаменті бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                   Г. Әбдіқалықова