О признании утратившим силу приказа министра связи и информации Республики Казахстан от 10 ноября 2011 года № 341 "Об утверждении Правил проведения и условий аттестации гражданских служащих центров обслуживания населения областей, городов Алматы и Астаны"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 81
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ министра связи и информации Республики Казахстан от 10 ноября 2011 года № 341 «Об утверждении Правил проведения и условий аттестации гражданских служащих центров обслуживания населения областей, городов Алматы и Астаны» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 7332, опубликованный в газетах «Егемен Қазақстан» от 24 января 2012 года № 27-32 (27104) и «Казахстанская правда» от 24 января 2012 года № 27).
2. Комитету по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения (Абишев Б.Ш.):
1) направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для снятия с Реестра государственной регистрации нормативных правовых актов;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Жумагалиев

«Облыстар, Алматы және Астана қалалары халыққа қызмет көрсету орталықтарының азаматтық қызметшілерін аттестациядан өткізу шарттарын және ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 341 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 26 ақпандағы № 81 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Облыстар, Алматы және Астана қалалары халыққа қызмет көрсету орталықтарының азаматтық қызметшілерін аттестациядан өткізу шарттарын және ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 341 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 7332 тіркелген, 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 27-32 (27104) «Егемен Қазақстан» және 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 27 «Казахстанская правда» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитеті (Б.Ш. Әбішев):
1) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінен алу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықтың ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Министр                                 А. Жұмағалиев