О признании утратившим силу приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 3 февраля 1997 года "Инструкция о порядке предоставления политического убежища иностранным гражданам и лицам без гражданства в Республике Казахстан"
Приказ Министра Иностранных дел Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 08-1-1-1/296
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 3 февраля 1997 года «Инструкция о порядке предоставления политического убежища иностранным гражданам и лицам без гражданства в Республике Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 278).
2. Департаменту консульской службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для исключения из Реестра государственной регистрации нормативных правовых актов.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Е. Казыханов

Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрiнің 1997 жылғы 3 сәуiрдегi «Қазақстан Республикасында шетелдiк азаматтарға және азаматтығы жоқ адамдарға саяси баспана беру тәртiбi туралы нұсқаулық» бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 08-1-1-1/296 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрiнің 1997 жылғы 3 сәуiрдегi «Қазақстан Республикасында шетелдiк азаматтарға және азаматтығы жоқ адамдарға саяси баспана беру тәртiбi туралы нұсқаулық» № 278 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 278 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігiнің Консулдық қызмет департаменті осы бұйрықты Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінен алу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігiне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                               Е. Қазыханов