О признании утратившим силу Приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан От 23 октября 2003 года № 781 "Об утверждении Правил организации медицинской помощи подростковому населению, учащимся и студентам организаций среднего и высшего профессионального образования Республики Казахстан"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 октября 2012 года № 727
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», на основании Представления Министерства юстиции Республики Казахстан № 4-1-14/И-3203 от 10 августа 2012 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1.Признать утратившим силу приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 октября 2003 года № 781 «Об утверждении Правил организации медицинской помощи подростковому населению, учащимся и студентам организаций среднего и высшего профессионального образования Республики Казахстан» (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 19 ноября 2003 года № 2566).
2. Департаменту юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Данаева Д. Ж.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    С. Каирбекова

"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қазақстан Республикасының жасөспірімдеріне, орта және жоғары кәсіби білім беру ұйымдарының оқушылары мен студенттеріне медициналық көмекті ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2003 жылғы 23 қазандағы N 781 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 18 қазандағы № 727 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2012 жылғы 13 тамыздағы № 4-1-14/И-3203 Ұсынысының негізінде, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қазақстан Республикасының жасөспірімдеріне, орта және жоғары кәсіби білім беру ұйымдарының оқушылары мен студенттеріне медициналық көмекті ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2003 жылғы 23 қазандағы бұйрығының күші жойылды деп танылсын. (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 19 қарашада N 2566 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаменті (Д.Ж. Данаева) бір апталық мерзімде осы бұйрық күшіне енгеннен кейін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бұйрықтың көшірмесін жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     С. Қайырбекова