О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 3 мая 2013 года № 134/15-V "О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны ко Дню Победы"
Решение маслихата города Астаны от 26 июля 2013 года № 164/20-V
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 3 мая 2013 года № 134/15-V «О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны ко Дню Победы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 мая 2013 года за № 776, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 9 мая 2013 года № 52, «Вечерняя Астана» от 9 мая 2013 года № 57).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                     Е. Сыдыков
И.о. секретаря маслихата
города Астаны                               А. Байгенжин

Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 3 мамырдағы № 134/15-V «Жеңіс күніне Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережесі туралы» шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 26 шілдедегі № 164/20-V шешімі
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 3 мамырдағы № 134/15-V «Жеңіс күніне Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережесі туралы» шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 8 мамырында № 776 болып тіркелді, 2013 жылғы 9 мамырдағы № 52 «Астана ақшамы», 2013 жылғы 9 мамырдағы № 57 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оны қабылдаған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                             Е.Сыдықов
Астана қаласының мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы                   А.Байгенжин