О признании утратившим силу приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 августа 2008 года № 182 "Об утверждении Правил сбора, анализа, обработки информации, предоставляемой лицензиарами"
Приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 17
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1 Признать утратившим силу приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 26 августа 2008 года № 182 «Об утверждении Правил сбора, анализа, обработки информации, предоставляемой лицензиарами» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5309, опубликованный в собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 15 октября 2008 года № 10).
2. Департаменту политики развития предпринимательства (Бекешев Б.Б.) в недельный срок направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Е. Досаев

"Лицензиарлар беретін ақпаратты жинау, талдау, өңдеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2008 жылғы 26 тамыздағы № 182 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 17 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Лицензиарлар беретін ақпаратты жинау, талдау, өңдеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2008 жылғы 26 тамыздағы № 182 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5309 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының 2008 жылғы 15 қазандағы № 10 актілер жинағында жарияланған).
2. Кәсіпкерлікті дамыту саясаты департаменті (Б. Бекешев) бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Е.Досаев