О признании утратившими силу некоторых приказов Министра обороны Республики Казахстан
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 552
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2015 года.
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра обороны Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
2. Начальнику Главного управления военной полиции Вооруженных Сил Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) разместить настоящий приказ на веб-сайте Министерства обороны Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением приказа возложить на первого заместителя Министра обороны - начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2015 года.
И. Тасмагамбетов
Приложение
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 26 ноября 2014 года № 552
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра обороны Республики Казахстан
1) приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июля 2000 года № 182 «Об утверждении и введении в действие Правил отбывания уголовных наказаний осужденными военнослужащими» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 22 ноября 2000 года № 1298);
2) приказ Министра обороны Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года № 378 «О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июля 2000 года № 182 «Об утверждении и введении в действие Правил отбывания уголовных наказаний осужденными военнослужащими» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2003 года № 2588);
3) приказ Министра обороны Республики Казахстан от 20 июля 2005 года № 266 «О внесении изменения в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 июля 2000 года № 182 «Об утверждения и введении в действие Правил отбывания уголовных наказаний осужденными военнослужащими» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 августа 2005 года № 3780, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 15 декабря 2005 года, 171-172(796)).

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 552 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Коса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әскери полициясы бас басқармасының бастығы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықты баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми түрде жариялауды қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің веб-сайтына орналастырсын.
3. Бұйрықтың орындалуын бақылау Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының бастығына жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
И.Тасмағамбетов
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2014 жылғы 26 қарашадағы
№ 552 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) «Сотталған әскери қызметшiлердiң қылмысты жазаларын өтеу ережесiн бекiту және күшiне енгiзу туралы» Қазақстан Республикасының Қорғаныс Министрі 2000 жылғы 3 шілдедегі N 182 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2000 жылғы 22 қарашада № 1298 болып тіркелген);
2) «Сотталған әскери қызметшiлердiң қылмысты жазаларын өтеу ережесiн бекiту және күшiне енгiзу туралы» Қазақстан Республикасының Қорғаныс Министрі 2000 жылғы 3 шілдедегі N 182 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Қорғаныс Министрі 2003 жылғы  6 қарашадағы N 378 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 1 желтоқсанда № 2588 болып тіркелген);
3) «Сотталған әскери қызметшiлердiң қылмысты жазаларын өтеу ережесiн бекiту және күшiне енгiзу туралы» Қазақстан Республикасының Қорғаныс Министрі 2000 жылғы 3 шілдедегі N 182 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Қорғаныс Министрі 2005 жылғы  20 шілдедегі N 266 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 1 желтоқсанда № 2588 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2005 жылғы  15 желтоқсанда № 171-172(796) болып жарияланған).