О признании утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 июля 2013 года № 251 "Об утверждении Методики оценки эффективности правового обеспечения местных исполнительных органов районов (городов областного значения)"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 5 мая 2014 года № 157
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 июля 2013 года № 251 «Об утверждении Методики оценки эффективности правового обеспечения местных исполнительных органов районов (городов областного значения)» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8572).
2. Департаменту регистрации нормативных правовых актов копию настоящего приказа направить для сведения в местные исполнительные органы областей.
3. Настоящий приказ вводится в действие со для подписания.
Министр                                    Б. Имашев

"Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарын құқықтық қамтамасыз етудің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 15 шілдедегі № 251 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 157 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті
атқарушы органдарын құқықтық қамтамасыз етудің тиімділігін бағалау
әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 15 шілдедегі № 251 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8572 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаменті осы бұйрықтың көшірмесін мәлімет үшін облыстардың жергілікті атқарушы органдарына жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Е. Имашев