О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 27 мая 2014 года № 251
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) в установленном законодательством порядке:
1) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов
Приложение
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра
финансов Республики Казахстан
от 27 мая 2014 года № 251
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 400 «Об утверждении формы заключительного отчета администратора внешнего наблюдения и Правил его согласования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 августа 2008 года за № 5290, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 10 октября 2008 года, № 155 (1555));
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года № 388 «Об утверждении Правил подготовки администраторов внешнего наблюдения, реабилитационных и конкурсных управляющих через  организации образования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 октября 2009 года за № 5818, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 23 октября 2009 года, № 162 (1759));
3) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 664 «О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 400 «Об утверждении формы заключительного отчета администратора внешнего наблюдения и Правил его согласования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 18 января 2011 года за № 6741, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 6 марта 2011 года, № 84-85 (26505-26506));

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 27 мамырдағы № 251 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңның 21-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін;
2) оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Орынбасары
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі                                     Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 27 мамырдағы
№ 251 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) «Сырттай байқау әкімшісінің қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы № 400 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 26 тамызда № 5290 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 қазандағы № 155 (1555) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
2) «Білім беру ұйымдары арқылы сырттай байқау әкімшілерін, оңалтушы және конкурстық басқарушыларын дайындау ережелерін бекіту туралы», Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 388 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 9 қазанда № 5818 болып тіркелген, 2009 жылғы 23 қазандағы № 162 (1585) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
3) «Сырттай байқау әкімшісінің қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы № 400 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 664 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 18 қаңтарда № 6741 болып тіркелген, 2011 жылғы 26 наурыздағы № 106-109 (26511) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);

4) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 13 января 2014 года № 3 «О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 февраля 2014 года за № 9153, опубликованный в информационно-правовой системе  нормативных правовых актов Республики Казахстан «Әділет» 21 февраля 2014 года).

4) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 3 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 ақпанда № 9153 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).