О признании утратившими силу некоторых приказов Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Приказ Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 27 июня 2014 года № 240-Ө
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее 21 ноября 2014 года.
Министр                                    Н. Каппаров
Приложение
к приказу Министра окружающей среды
и водных ресурсов Республики Казахстан
от 27 июня 2014 года № 240-ө
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики
Казахстан
1) приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 14 мая 2013 года № 121-ө «Об утверждении Правил маркирования икры осетровых видов рыб для торговли на внутреннем и внешнем рынках» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 июня 2013 года за № 8498, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 30 января 2014 года № 73319);
2) приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 318-ө «Об утверждении типовой формы договоров на рыболовство и ведение рыбного хозяйства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 ноября 2013 года за № 8907, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 9 января 2014 года за № 4 (27625));
3) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 апреля 2010 года № 296 «Об утверждении Перечня разрешенных к применению промысловых и непромысловых видов орудий и способов рыболовства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 25 мая 2010 года за № 6258, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 12 ноября 2010 года за № 306-309 (26367-26370));

Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды ден тану туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 240-Ө бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауын;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы реши жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң 2014 жылдың 21 қарашасынан бұрын емес мерзімде қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       Н. Қаппаров
Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және су
ресурстары министрінің
2014 жылғы 27 маусымдағы
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) «Ішкі және сыртқы рыноктарда сату үшін бекіре тұқымдас балықтардың уылдырығын таңбалау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 14 мамырдағы № 121-ө бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 5 маусымда № 8498 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 73319 «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) «Балық аулауға және балық шаруашылығын жүргізуге арналған шарттардың үлгі нысанын бекіту туралы», Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 318-ө бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2033 жылғы 15 қарашада № 8907 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 4 (28228) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
3) «Балық аулауға рұқсат етілетін кәсіпшілік және кәсіпшілік емес құралдар түрлері және балық аулау әдістері тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 296 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 5 мамырда № 6258 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 қарашадағы № 506-512 (26355) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);

4) приказ и.о. Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 398-ө «Об утверждении требований к рыбозащитным устройствам водозаборных сооружений» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 февраля 2014 года за № 9131, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 11 февраля 2014 года № 77402).

4) «Су тарту құрылыстарының балық қорғау құрылғыларына қойылатын талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің м.а. 2013 жылғы 31. желтоқсандағы № 398-ө бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 5 ақпанда № 9131 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 наурызда № 52 (28276) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған).