О внесении изменений и дополнения в Регламент Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Сената Парламента Республики Казахстан от 24 марта 2016 года № 980-V СП
В соответствии с пунктом 2 статьи 14 Конституционного закона Республики Казахстан «О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов», пунктами 1 и 175 Регламента Сената Сенат Парламента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести следующие изменения и дополнение в Регламент Сената Парламента Республики Казахстан:
1. В пункте 46:
абзац первый исключить;
в абзаце втором слово «Инициатор» заменить словами «46. Инициатор».
2. Абзац четвертый пункта 102 изложить в следующей редакции:
«по предложению постоянных комитетов Сената образует группы по сотрудничеству с парламентами (палатами парламентов) других государств и международными парламентскими организациями, а также включает (делегирует) депутатов Сената в состав международных, межгосударственных парламентских организаций и органов, вносит изменения в их состав;».
3. Пункт 165 дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
«согласовывает Концептуальный план законотворческой работы;».
4. В пункте 173-2 слова «, а также образовывать группы по сотрудничеству» исключить.
Председатель Сената
Парламента Республики Казахстан            К. Токаев

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Регламентіне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының 2016 жылғы 24 наурыздағы № 980-V ПС қаулысы
«Қазақстан Республикасының Парламенті және оның депутаттарының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңы 14-бабының 2-тармағына, Сенат Регламентінің 1 және 175-тармақтарына сәйкес Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Регламентіне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1. 46-тармақта:
бірінші абзац алып тасталсын;
екінші абзацтағы «Заң» деген сөз «46. Заң» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. 102-тармақтың төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Сенаттың тұрақты комитеттерінің ұсынысы бойынша басқа мемлекеттердің парламенттерімен (парламенттер палаталарымен) және халықаралық парламенттік ұйымдармен ынтымақтастық топтарын құрады, сондай-ақ Сенат депутаттарын халықаралық, мемлекетаралық парламенттік ұйымдардың және органдардың құрамына қосады (жібереді), олардың құрамына өзгерістер енгізеді;».
3. 165-тармақ мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
«Заң шығарушылық жұмыстың тұжырымдамалық жоспарын келіседі;».
173-2-тармақтағы «, сондай-ақ ынтымақтастық жөнінде топтар құруға» деген сөздер алып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Парламенті Сенатының
Төрағасы                              Қ. Тоқаев